Noclegi w Nowym Sączu

Nowy Sącz - oferty noclegów, przewodnik
Nowy Sącz charakteryzuje się zabytkowym urbanistycznym układem miasta, gdzie przeważa zabudowa secesyjna z kilkoma gotyckimi kamienicami wokół Rynku. Po Zamku Królewskim wzniesionym w XIV w. dzisiaj pozostały jedynie ruiny oraz Baszta Kowalska. By poznać tradycyjna kulturę ludową historycznej Sądecczyzny warto wybrać się do Sądeckiego Parku Etnograficznego
Wyświetlone: 1 - 6 z 8
 • Bednarka
  od 25 zł /os.
  Nowy Sącz , Siedlce 36
  Witamy na stronie Gospodarstwa Agroturystycznego "Bednarka" Bednarka znajduje się w malowniczej okolicy Beskidu Niskiego, we wsi... Więcej »
 • Pokoje Zygmuntowska
  od 79 zł /os.
  Nowy Sącz , Zygmuntowska
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Sala Zygmuntowska to nowo otwarty dom weselny, położony w Nowym Sączu. Oryginalna architektura i klimat zabytkowych... Więcej »
 • Beskid ****
  od 225 zł /os.
  Nowy Sącz , Limanowskiego
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel Beskid**** położony jest w samym centrum Sądecczyzny, około 100 km od Krakowa i zaledwie 30 km od granicy ze... Więcej »
 • Centrum Hotelowo - Konferencyjne
  od 155 zł /os.
  Nowy Sącz , Romanowskiego
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Nowy Sącz – Centrum Hotelowo – Konferencyjne znajduje się w zabytkowym centrum Nowego Sącza. Z obiektu roztacza... Więcej »
 • Rypsówka **
  od 111 zł /os.
  Nowy Sącz , Graniczna
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel posiada dogodną lokalizację, dworzec PKS i PKP w Nowym Sączu są oddalone o 2 km od obiektu, Zamek Królewski- 10... Więcej »
 • Panorama ***
  od 144 zł /os.
  Nowy Sącz , Romanowskiego
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel zlokalizowany jest tuż przy nowosądeckim Rynku, niedaleko Placu Zamkowego.Dodatkowe GPS: 49.62564 N... Więcej »
Booking.com
Święto Dzieci Gór 2013 - uczyć przez zabawę

Święto Dzieci Gór 2013 - uczyć przez zabawę

To już XXI Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych Święto Dzieci Gór, którego główną zasadą jest „uczyć przez zabawę”.
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]