Luna Deluxe Olimpia Port

Krzysztofa Kolumba 7, 51-503 Wrocław

O obiekcie

Luna Deluxe Olimpia Port to urokliwy obiekt noclegowy usytuowany w sercu Wrocławia, idealny dla osób pragnących spędzić czas w komfortowych warunkach. Goście mogą cieszyć się pięknym ogrodem oraz bezpłatnym Wi-Fi, a na miejscu czeka całodobowa recepcja oraz bankomat, co sprawia, że każdy pobyt jest wygodny i bezproblemowy. W pobliżu znajdują się atrakcje, takie jak Hala Stulecia czy Muzeum Narodowe, które zachwycają zarówno turystów, jak i mieszkańców. Apartament jest przestronny i gustownie urządzony, oferując sypialnię, salon oraz w pełni wyposażoną kuchnię, co pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków. Świeżo przyrządzonymi daniami można się delektować na tarasie, z którego rozpościera się widok na ogród – idealne miejsce na relaks. W łazience znajdują się bidet oraz prysznic, a w apartamencie dostępne są ręczniki i pościel, co zapewnia komfort podczas pobytu. Dodatkowo, obiekt Luna Deluxe dysponuje restauracją serwującą pyszne dania, co czyni go świetnym wyborem dla osób pragnących spróbować lokalnych specjałów. Dla rodzin z dziećmi przygotowano plac zabaw, a okoliczne tereny zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu, w tym do wędkowania. Niezależnie od celu wizyty, ten apartament to doskonałe miejsce na ładowanie baterii i odkrywanie uroków Wrocławia.

Przydatne informacje

Zameldowanie Po 16:00
Wymeldowanie Przed 11:00
Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane
Parking
  • publiczny
  • poza obiektem
  • bezpłatny
  • nie wymaga rezerwacji miejsc
  • dodatkowe cechy parkingu:
Inne
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Luna Deluxe Olimpia Port o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Jeśli dokonasz zniszczeń lub uszkodzeń w obiekcie w trakcie pobytu, możesz zostać poproszony o wniesienie opłaty do PLN 400 po wymeldowaniu zgodnie z zasadami dotyczącymi zniszczeń obowiązującymi w tym obiekcie. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Udogodnienia

Opinie gości

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Krzysztofa Kolumba 7, 51-503 Wrocław

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.