apartamenty-wroc Old Town Residence

Wszystkich Świętych 2B, 50-136 Wrocław

O obiekcie

Old Town Residence to wyjątkowy obiekt noclegowy zlokalizowany w samym sercu Wrocławia, idealny dla osób pragnących odkryć uroki tego malowniczego miasta. Oferujemy różne opcje zakwaterowania, które zapewniają komfort i wygodę. Każdy apartament wyposażony jest w część wypoczynkową, pralkę oraz nowoczesny telewizor z płaskim ekranem, co sprawia, że można się poczuć jak w domu. Nasze apartamenty zachwycają funkcjonalnymi kuchniami, w których znajdują się zmywarka, lodówka, piekarnik oraz czajnik, umożliwiające przygotowanie posiłków w dowolnym czasie. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi, co stwarza doskonałe warunki do pracy zdalnej lub planowania zwiedzania miasta. W okolicy Old Town Residence czeka wiele atrakcji, w tym piękny Rynek we Wrocławiu, słynny Krasnal Życzliwek oraz Ratusz. To idealna baza wypadowa do odkrywania lokalnych skarbów i historii. Nasza lokalizacja sprawia, że wszystkie najważniejsze miejsca są na wyciągnięcie ręki, co czyni pobyt w Wrocławiu jeszcze bardziej niezapomnianym.

Przydatne informacje

Zameldowanie Po 15:00
Wymeldowanie Przed 11:00
Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane
Inne
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu apartamenty-wroc Old Town Residence o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Obiekt usytuowany jest w dzielnicy mieszkaniowej, w związku z czym Goście proszeni są o zachowanie ciszy. Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem. Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany. Gospodarz pobierze opłatę 7 dni przed przyjazdem. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu. W przypadku rezerwacji pobytu 31 grudnia należy wpłacić depozyt w wysokości 1000 PLN. Śniadanie serwowane jest w oddalonej o 1 km restauracji Zenka.

Udogodnienia

Opinie gości

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Wszystkich Świętych 2B, 50-136 Wrocław

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.