Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.
Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty we Wrocławiu

Noclegi w apartamentach inTurs.net - WRC

Biskupia 10, 50-148 Wrocław

O obiekcie

Nasze ceny są NISKIE, ale i tak mamy rabat dla użytkowników NOCLEGOWO.PL - podczas rezerwacji na naszej stronie: Skontaktuj się kod rabatowy: NQC1EGQWQ. Rabat zostanie naliczony automatycznie.

Zapraszamy do całorocznych, komfortowych apartamentów we Wrocławiu. Dzięki wysokiemu standardowi, funkcjonalności oraz konkuencyjnym cenom stanowią one doskonałą alternatywę dla oferty hoteli. Wszystkie oferowane apartamenty i studia to samodzielne mieszkania, w pełni wyposażone, z kuchnią lub aneksem kuchennym oraz łazienką. Większość położona jest w centrum Wrocławia, w różnych lokalizacjach. Rezerwacja on-line.

Cennik

Udogodnienia

Podstawowe

  • parking

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Wyróżnienia i nagrody

12 lat w serwisie

Lokalizacja

Biskupia 10, 50-148 Wrocław

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.