Zapraszamy do Świnoujścia! - Czynne cały rok.
Posiadamy do wynajęcia komfortowe pokoje 2, 3 oraz 4-osobowe zlokalizowane w centrum dzielnicy nadmorskiej, zaledwie 200 m od plaży i promenady, przy ulicy Słowackiego 25a.
Nasza oferta
Pokoje:
Cennik:
Warunki rezerwacji:
Udogodnienia w pokojach
Wyposażenie łazienek
Kuchnia dla gości
Rekreacja
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia niezapomnianych chwil nad Bałtykiem. Nasza lokalizacja, tuż przy plaży i promenadzie, zapewni Państwu wygodny i relaksujący pobyt. Serdecznie zapraszamy!
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.