Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty w Stróżach

Noclegi w Stróżach

Stróże 690, 33-331 Stróże

O obiekcie

Posiadamy pokoje o wysokim standardzie z łazienkami, aneksem kuchennym, TV i darmowym WiFi. Każdy aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik i zlewozmywak. Budynek w którym znajdują się pokoje posiada swój własny parking.
Stróże położone są w dolinie rzeki Białej Tarnowskiej, na pograniczu Beskidu Niskiego, Pogórza Ciężkowickiego i Rożnowskiego. Beskid Niski to pasmo górskie rozciągające się od okolic Grybowa, aż po Przełęcz Łupkowską na wschodzie, oddzielającą je od Bieszczad.
Miejscowość Stróże oferuje turystom wiele atrakcji m.in. Centrum Szkoleniowo- Rehabilitacyjne im. Ojca Pio na terenie którego znajduje się kryty basen i sauna (po drugiej stronie ulicy naszego noclegu), Sądecki Bartnik, dla fanów sportu jest również Stadion Klubu Sportowego Kolejarz Stróże, a w sąsiedniej miejscowości Biała Niżna - kort tenisowy i lodowisko.
Około 5 km od Stróż znajduje się malownicze miasteczko Grybów gdzie można zobaczyć przepiękną Neogotycką Bazylikę Mniejszą pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Niedaleko ze Stróż jest również do takich większych miejscowości jak: Nowy Sącz, Gorlice, Krynica Zdrój, Wysowa czy Bobowa.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Nie odpowiadam na wiadomości, kontakt jedynie telefoniczny pod numerem telefonu:Skontaktuj się

Cennik

Udogodnienia

Gospodarz wkrótce uzupełni listę udogodnień. Nie zwlekaj i wyślij wiadomość.

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Wyróżnienia i nagrody

2 lata w serwisie

Lokalizacja

Stróże 690, 33-331 Stróże

Kontakt