Agro-Dom w Opawie

Opawa 16, 58-420 Opawa

O obiekcie

Zapraszamy Państwa do Opawy w Karkonosze! Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest u podnóża Grzbietu Lasockiego - nieopodal Przełęczy Okraj i Karkonoskiego Parku Narodowego. Wypocznijcie w malowniczej dolinie rzeki Bóbr, w pobliżu Zalewu Bukówka i granicy z Republiką Czeską.

Agro-Dom w Opawie oferuje pokoje 2 i 4-osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, oszklona weranda idealna do wypoczynku, salon z kominkiem, stół do ping-ponga, duży ogród z miejscem na ognisko, a w sezonie własne warzywa i owoce...

Opawa stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek pieszych i rowerowych w lecie, a wyjazdów narciarskich w zimie. Pobliskie góry i lasy, obfitujące w owoce leśne, pozwolą na pełny odpoczynek i oderwanie się od wielkomiejskiego gwaru. To okazja do poznania oraz zobaczenia wielu osobliwości turystycznych w Polsce i Czechach.

Dzięki licznym szlakom turystycznym i trasom rowerowym po stronie polskiej jak i czeskiej będzie można czynnie spędzić wolny czas.

Na jeziorze Bukowskim istnieją doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa oraz sportów wodnych takich jak windsurfing, kajakarstwo, żeglarstwo.

Ciekawe miejsca:
- Bazylika Mniejsza,
- Mauzoleum Piastów,
- Kościół Św. Józefa i Kalwaria Krzeszowska,
- Dom Opata
Można wejść na wieżę Bazyliki Mniejszej

Okolica:
- Góra Św. Anny z odtworzonym kościołem Świętej Anny,
- Przysiółek Betlejem,
- Rezerwat Glazy Krasnoludków w Gorzeszowie,
- Czarcia skała w Gorzeszowie

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 14:30
Wymeldowanie
Przed 14:00
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 20% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 20% wartości rezerwacji.
Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane
Palenie
Palenie jest zabronione
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Gotówka
Inne
W Opawie jest słaby zasięg sieci tel. kom. więc prosimy próbować dzwonić kilka razy lub wysłać sms !

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Opawa 16, 58-420 Opawa

W pobliżu

  • Sklep spożywczy/supermarket 3 km
  • Restauracja 10 km
  • Przystanek 300 m
  • Stok 10 km

Kontakt