Nowy Dwór - Wyjątkowe noclegi z dala od miejskiego zgiełku | Rehabilitacja

Nowy Dwór Parcela 61, 96-115 Nowy Kawęczyn
Prywatna łazienka

O obiekcie

Nowy Dwór to wspaniałe miejsce na odpoczynek weekendowy i urlopy. Można tu obcować z naturą. W naszej najbliższej okolicy żyje ponad 80 gatunków ptaków, bobry i wiele leśnych zwierząt.

Nasz obiekt oferuje unikalne wnętrza w starym dworze o wyjątkowej architekturze. Obiekt jest położony w parku wpisanym na listę zabytków, 50 metrów od Rezerwatu Rzeki Rawki oraz Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i Natury 2000. Można tu spacerować ścieżkami wzdłuż rzeki, lasami i wspaniałymi polami z mazowieckimi widokami. W okolicy jest wiele ścieżek rowerowych i możliwość pływania kajakami.

Cennik

Przydatne informacje

Wymeldowanie
Przed 11:00
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 20% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 20% wartości rezerwacji.
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Karty płatnicze

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Nowy Dwór Parcela 61, 96-115 Nowy Kawęczyn

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.