Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca

Rodzaj zakwaterowania

Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Na zewnątrz
Rozrywka
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Pokój
Dla dzieci
Kuchnia i jadalnia
Łazienka
Ekologia

Przeznaczenie

Grzybowo - noclegi

 • Pogoda w Grzybowie

  Prognoza pogody na dziś (20-05-24)

  Pogoda
  15 °C
  Temperatura odczuwalna
  15 °C
  Temperatura minimalna
  12 °C
  Temperatura maksymalna
  17 °C
  Wiatr
  7 m/s
  Opady
  9 mm
  Ciśnienie
  1013 hPa
  Wilgotność
  89%

  O Grzybowie

  Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie morza sprawia, że z roku na rok coraz większa liczba turystów planuje swój wakacyjny urlop właśnie w Grzybowie. Zachęcający jest również fakt, że nieregularna linia brzegowa sprawia, że woda jest tutaj cieplejsza niż chociażby w sąsiednim Kołobrzegu. Cały północny obszar miejscowości jest częścią chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, natomiast na zachód od Grzybowa rozciąga się "Wybrzeże Trzebiatowskie", które jest miejscem specjalnej ochrony ptaków.
   

  Co warto zobaczyć w Grzybowie?

  1. Korzystaj z ciepłych wód Zatoki Grzybowskiej
   Plażę w Grzybowie wyróżnia rzeźba terenu i nieregularna linia brzegowa, która pozwoliła na uformowanie się niewielkiej Zatoki Grzybowskiej. Ten fakt sprawia, że woda w okolicy Grzybowa jest znacznie cieplejsza niż w okolicznych miejscowościach. Dodatkowym atutem plaży w tej miejscowości jest jasny, sypki piasek oraz zadbany i czysty teren. Plażę otaczają lasy sosnowe, które tworzą unikatowy klimat, sprzyjający drogom oddechowym. 
    
  2. Wędkuj i surfuj na Resku Przymorskim.
   Resko Przymorskie to jezioro oddzielone od morza 300 metrową mierzeją. Dzięki swojej płytkości (średnia głębokość 2,5 metra) sprzyja wędkarstwu oraz uprawianiu sportów wodnych. Fani wędkarstwa mogą liczyć tu na okazy takie jak płocie, szczupaki, sandacze, leszcze, liny i węgorze, a wielbiciele windsurfingu i kitesurfingu na świetne wakacyjne warunki do uprawiania tego sportu. Otoczenie jeziora tworzy malowniczy krajobraz, ponieważ spotkać tu można wąsatka, gęś gęgawę, gągoła, gąsiorka oraz ryby wzdręgi, jazgacze, ukleje oraz inne unikatowe zwierzęta. 
    
  3. Zwiedzaj rowerem nadmorską okolicę.
   Jeśli lubisz jazdę na rowerze albo chcesz zobaczyć jak najwięcej urokliwych miejsc nad Bałtykiem, do których dotarcie autem może być nieco utrudnione, wskocz na rower! To świetny pomysł na popołudnie z rodziną i na poznanie okolicy z nieco innej perspektywy. Na wybrzeżu został utworzony Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10, który obejmuje najistotniejsze miasta nad morzem. Skorzystaj z fragmentu międzynarodowej trasy EuroVelo lub innego pobliskiego szlaku i ciesz się niezapomnianymi widokami. 

  Gdzie zjeść w Grzybowie?

  Po smaczne ryby i nadmorskie dania możesz udać się do Pełnej Michy, Róży Wiatrów czy Marinero. 

   

  Oferty okazjonalne w Grzybowie

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.