Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Włocławek - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda we Włocławku

  Prognoza pogody na dziś (05-12-20)

  8 °C
  Temperatura odczuwalna
  1 °C
  Temperatura minimalna
  4 °C
  Temperatura maksymalna
  10 °C
  Wiatr
  9 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1007 hPa
  Wilgotność
  70%

  O Włocławku

  Włocławek jest malowniczym miastem przedzielonym na pół, przez wijącą się Wisłę, a także posiadającym dzięki niej słynną na cały kraj tamę tworzącą Zbiornik Włocławski. Latem jest to miejsce idealne do plażowania, natomiast wiosną i jesienią staje się celem dla spacerowiczów i rowerzystów. Poza zbiornikiem znajdują się tu jeszcze trzy jeziora oraz zanikające jezioro Grzywno.

  Na malowniczość Włocławka nie wpływają tylko rzeki, ale przede wszystkim wszech otaczająca zieleń. Liczne parki, rezerwaty i lasy na czele z Gostyńsko -Włocławskim Parkiem Krajobrazowym stają się miejscem wręcz wymarzonym do odpoczynku, spacerów i pikników z całą rodziną. Osoby o słabym zdrowiu mogą zregenerować siły w Wieńcu-Zdrój - uzdrowisku oddalonym zaledwie parę kilometrów od miasta.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.