Włocławek - noclegi

 • Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Elastyczna rezerwacja

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda we Włocławku

  Prognoza pogody na dziś (15-04-21)

  2 °C
  Temperatura odczuwalna
  -3 °C
  Temperatura minimalna
  2 °C
  Temperatura maksymalna
  5 °C
  Wiatr
  7 m/s
  Opady
  10 mm
  Ciśnienie
  1020 hPa
  Wilgotność
  97%

  O Włocławku

  Włocławek jest malowniczym miastem przedzielonym na pół, przez wijącą się Wisłę, a także posiadającym dzięki niej słynną na cały kraj tamę tworzącą Zbiornik Włocławski. Latem jest to miejsce idealne do plażowania, natomiast wiosną i jesienią staje się celem dla spacerowiczów i rowerzystów. Poza zbiornikiem znajdują się tu jeszcze trzy jeziora oraz zanikające jezioro Grzywno.

  Na malowniczość Włocławka nie wpływają tylko rzeki, ale przede wszystkim wszech otaczająca zieleń. Liczne parki, rezerwaty i lasy na czele z Gostyńsko -Włocławskim Parkiem Krajobrazowym stają się miejscem wręcz wymarzonym do odpoczynku, spacerów i pikników z całą rodziną. Osoby o słabym zdrowiu mogą zregenerować siły w Wieńcu-Zdrój - uzdrowisku oddalonym zaledwie parę kilometrów od miasta.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.