Noclegi w Inowrocławiu

  • Apartamenty Solne

    Inowrocław, Ignacego Daszyńskiego 5/14
  • Kwatery prywatne Inowrocław

    Inowrocław, Dybalskiego 24

Ostatnio dodane opinie w Inowrocławiu

B

BASIA I DAMIAN

WSZYSTKO NA SZÓSTKĘ , PRZEBYWALIŚMY TU PRZEZ WEEKEND ,POLECAMY KAŻDEMU KTO LUBI PROFESJONALIZM I KOMFORT , NAPEWNO JESZCZE SKORZYSTAMY.

5
5
5
5
5
termin pobytu: lipiec 2016
a

agasiorowska7

wszystkie kategorie na piątkę: czysto, nowocześnie, ekspresowa obsługa, wszystko według opisu włącznie z wyposażeniem. Nawet mozna było wynająć za dodatkowa opłata łóżeczko dla kilkumiesięcznego maluszka z nowa, czysta pościelą. Jak najbardziej polecam wynajem lokalu!

5
5
5
5
5
termin pobytu: marzec 2016
M

Mariusz z Łodzi

Byłem po raz drugi w roku 2015 w Sanatorium Uzdrowiskowym "OAZA" w Inowrocławiu w dniach 25.10-31.10.2015 tym razem prywatnie z moją żoną i nadal jestem pod wielkim wrażeniem tego ośrodka pięknie kierowanego przez Panią Prezes Urszulę Iwicką. Cudowna rodzinna atmosfera, nowoczesny budynek, wspaniały personel, kapitalna kuchnia z domowym jedzeniem, Wi-Fi, dobrze wyposażone pokoje, genialne zabiegi - jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy tam jeździć z małżonką każdego roku. Bardzo urzekający jest znajdujący się w pobliżu sanatorium piękny PARK SOLANKOWY o pow. 85 ha stanowiący oazę zieleni i TĘŻNIA SOLANKOWA w której korzysta się z inhalacji nieodpłatnie. Przytoczę fragment mojego wpisu do Kroniki: "W Inowrocku w OAZIE jest super atmosfera, każda osoba z personelu uśmiecha się i jest szczera. Ośrodkiem kieruje cudowna z klasą Pani Prezes kochana, dba o dobry klimat i o pacjentów jest zatroskana. Kuchnia to zespół wyjątkowo cudownych ludzi, każdy z nich jak mróweczka ogromnie się tu trudzi. Posiłki serwują smaczne i dogadzają jak w domu, nie szczędzą uśmiechu i życzliwości nikomu. Jestem tu już kolejny raz jako gość stały. Tym razem z Łodzi dwie osoby przyjechały. Powróciłem prywatnie z żoną moją ?rodzoną?, aby po zabiegach wrócić z kobietą odmłodzoną. Wyjeżdżamy stąd zdrowsi i mówimy do widzenia, ale pozostaną nam cudowne i miłe wspomnienia". Polecamy to sanatorium z czystym sumieniem i ze szczerego serduszka. Mariusz wraz z małżonką z Łodzi.

5
5
5
5
5
termin pobytu: październik 2015
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij