wyczyść filtry
Cena za osobę:
od {{ priceMin>0 ? priceMin : "0" }} zł do {{ priceMax<1000 ? priceMax : "1000" }} zł

Rezerwacje on-line:

Przyjazd
Wyjazd

Rodzaj obiektu:


Udogodnienia:

loading...

Noclegi w Witowie (26)

  • Zbójeckie Zacisze

    Witów, Witów 268b

Ostatnio dodane opinie w Witowie

E

Ewa Trzaska

Okropne miejsce, bród, smród i psie odchody na półpiętrze. Opłata pobrana z góry o zwrocie nie ma mowy. W pokoju obrzydliwa pościel, stary zużyty materac, brudne ręczniki. Rozlatująca się deska sedesowa, brudna kabina prysznicowa, powyrywane gniazdka elektryczne, brudne ściany, dziury w ścianach. Wszędobylski zasiedziały kurz. Brudne szklanki, tłuste sztućce, śniadania to zimna płyta (z zimną jajecznicą). Brak miejsc parkingowych, telewizji i internetu.

2
1
2
1
1
termin pobytu: wrzesień 2016
t

teresa Musiał

Byliśmy kilka dni w marcu,ale to zdecydowani za krótko w tak urokliwym i życzliwym miejscu.Mimo lokalizacji przy szlaku do Chochołowskiej rano budzi tylko śpiew ptaków. Wyżywienie rewelacyjne,szybka ,przesymptyczna obsługa. Sprawdziliśmy 3/4 jadłospisu i ,,pychota". Polecamy wszystkim,o każdej porze roku,również na dłuższy pobyt ,też z dziećmi,a nawet pieskami. My z pewnością wrócimy tu . Musiałowie z Krakowa

5
5
5
5
5
termin pobytu: marzec 2016
K

KJ

Niestety muszę zgodzić się z poniższą negatywną oceną, zastałam na miejscu brud, pokój nieposprzątany, stęchły zapach, musieliśmy zrezygnować. Pobrana została zaliczka w wysokości aż 60%, bardzo niemiła osoba (może właściciel ?), która odmówiła zwrócenia zaliczki zaproponowała spotkanie w sądzie...zdecydowanie nie!

1
1
1
1
1
termin pobytu: luty 2016
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij