Agroturystyka w Uściu Gorlickim

 • Pod Złotą Wiechą

  Uście Gorlickie

  Zapraszamy w spokojne miejsce w Beskidzie Niskim,jeszcze bez SMOGU...jedyne odgłosy natury to orlik krzykliwy,jesienią rykowiska jeleni,śpiewy ptaków

Noclegi w okolicy Uście Gorlickie

 • domek w beskidzie niskim

  Ropa (~8.2 km od Uście Gorlickie)

  wolne miejsca w maju

 • Pokoje Panorama

  Wysowa-Zdrój (~8.9 km od Uście Gorlickie)

 • Wysowa Dwór

  Wysowa-Zdrój (~9.5 km od Uście Gorlickie)

 • Chutor Grzegorza

  Wysowa-Zdrój (~11.2 km od Uście Gorlickie)

  Chutor Grzegorza to osada o powierzchni ponad 1 hektara, położona w Beskidzie Niskim na granicy Wysowej i Blechnarki. Jest to doskonałe miejsce na od.

 • Pensjonat Orle

  Krynica-Zdrój (~14.3 km od Uście Gorlickie)

Nadal szukasz noclegu? Dodaj ogłoszenie!

Dodaj ogłoszenie
Agroturystyka w Uściu Gorlickim - <p>Uście Gorlickie to klimatyczna wieś nad Jeziorem Klimkowskim w województwie małopolskim. Przez wi...

O Uściu Gorlickim

Uście Gorlickie to klimatyczna wieś nad Jeziorem Klimkowskim w województwie małopolskim. Przez wieś przepływa rzeka Ropa i przebiega szlak pieszy Homola. To idealne miejsce na odpoczynek dla osób, które oczekują spokoju. Bliskość jeziora to okazja do relaksu nad spokojną taflą wody - raj dla osób, które kochają jeziora i góry. Dla fanów wycieczek rowerowych - możlwiość skorzystania z Wielokulturowego Szlaku Rowerowego. 

Do listy zabytków w Uściu Gorlickim zaliczamy cerkiew św. Paraskewy z cmentarzem, kaplicę cmentarną, cmentarz wojenny oraz karczmę łemkowską. Jeżeli masz ochotę na relaksujący wypad - to idealne miejsce! Dla spragnionych górskich wypraw dobra wiadomość - wieś znajduje się w idealnym miejscu!

Ostatnio dodane opinie w Uściu Gorlickim

W

Witold W.

9.6
Wyjątkowy

Na wzgórku z asfaltowym dojazdem , bez domów w najbliższej okolicy. Plac zabaw zewnątrz i wewnątrz sala zabaw dla dzieci dobrze wyposażona. Ważne - brak ruchu samochodowe go - bezpieczne dla dzieci. Dobre wyposażenie kuchni w naczynia, kuchenka, mikrofala. Cisza i spokój do wypoczynku, bezpieczne dla dzieci.

Termin pobytu: lipiec 2018
Lokalizacja: 8/10 Wyposażenie: 10/10 Czystość: 10/10 Obsługa: 10/10 Jakość a cena: 10/10