Apartamenty w Ujsołach

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!

Noclegi w okolicy Ujsoły

 • Gościniec Rajec

  Rajcza (~3.4 km od Ujsoły)

 • Apartament Węgierska Górka Cisiec

  Węgierska Górka (~13.3 km od Ujsoły)

  Atrakcyjny i całoroczny Apartament położony w Ciscu ok 600m. od ścisłego centrum Węgierskiej Górki. Apartament stanowi całą górną kondygnację na wyłą

 • Zacisze

  Węgierska Górka (~13.6 km od Ujsoły)

Nadal szukasz noclegu? Dodaj ogłoszenie!

Dodaj ogłoszenie
Apartamenty w Ujsołach - <p>Wieś Ujsoły położona jest nad rzeką Cichą, w Beskidzie Żywieckim. Jest to klimatyczne miejsce, kt...

O Ujsołach

Wieś Ujsoły położona jest nad rzeką Cichą, w Beskidzie Żywieckim. Jest to klimatyczne miejsce, które przyciąga turystów swoją magią i pięknymi widokami. Położenie wsi jest wręcz genialne - można tutaj pochodzić po górach, udać się do naszych sąsiadów na Słowację czy po prostu posiedzieć na wodą i rozkoszować się wolną chwilą.

Pobyt w Ujsołach to gwarancja relaksu, odpoczynku od codzienności i odetchnięcia świeżym, górskim powietrzem. Przez wieś przebiegają dwa szlaki turystyczne, dlatego miłośnicy pieszych wędrówek odnajdą się tutaj jak ryba w wodzie. Przekonaj się na własnej skórze jak pobyt w Ujsołach zregeneruje Twoje ciało i duszę!