Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.
Pokaż mapę

Z rezerwacją online

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

O szalejow dolny

Szalejów Dolny to piękna wieś znajdująca się w zachodniej części Kotliny Kłodzkiej nad Bystrzycą Dusznicką. Jest to bardzo klimatyczne miejsce ze względu na znajdujące się tam zabytki. Piękny kościół na wzgórzu, plebania, kaplice i zespół pałacowy z parkiem zachwycają turystów nie tylko z Polski. Historia pałacu jest naprawdę ciekawa - został ufundowany przez zakon jezuitów, następnie należał do państwa pruskiego, w 1773 roku został kupiony przez Friedricha Wilhelma von Reden, a następnie przebudowany na pałac neogotycki. Co ciekawe, w trakcie II wojny światowej była to baza lotniska polowego. 

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.