Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Pogoda w szalejow dolny

Prognoza pogody na dziś (23-04-21)

8 °C
Temperatura odczuwalna
5 °C
Temperatura minimalna
0 °C
Temperatura maksymalna
10 °C
Wiatr
7 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
1025 hPa
Wilgotność
55%

O szalejow dolny

Szalejów Dolny to piękna wieś znajdująca się w zachodniej części Kotliny Kłodzkiej nad Bystrzycą Dusznicką. Jest to bardzo klimatyczne miejsce ze względu na znajdujące się tam zabytki. Piękny kościół na wzgórzu, plebania, kaplice i zespół pałacowy z parkiem zachwycają turystów nie tylko z Polski. Historia pałacu jest naprawdę ciekawa - został ufundowany przez zakon jezuitów, następnie należał do państwa pruskiego, w 1773 roku został kupiony przez Friedricha Wilhelma von Reden, a następnie przebudowany na pałac neogotycki. Co ciekawe, w trakcie II wojny światowej była to baza lotniska polowego. 

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.