Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Szadek - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Elastyczna rezerwacja

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Szadku

  Prognoza pogody na dziś (24-02-21)

  10 °C
  Temperatura odczuwalna
  7 °C
  Temperatura minimalna
  4 °C
  Temperatura maksymalna
  12 °C
  Wiatr
  3 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1034 hPa
  Wilgotność
  83%

  O Szadku

  Szadek leży nad rzeką Pichną, która jest dopływem Warty. Malownicza okolica, i hektary lasu dają nam poczucie oderwania się od miejskiej rzeczywistości. Do miasteczka warto przyjechać po to, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Najcenniejszym zabytkiem jest kościół Wniebowstąpienia NMP i św. Jakuba Apostoła z XIV w. Obok niego znajduje się dzwonnica o charakterze obronnej baszty z wąskimi otworami strzelniczymi. W pobliżu, na opuszczonym cmentarzu zachowała się kwatera żołnierzy niemieckich poległych w pierwszej wojnie światowej.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.