wyczyść filtry
Cena za osobę:
od {{ priceMin>0 ? priceMin : "0" }} zł do {{ priceMax<1000 ? priceMax : "1000" }} zł

Rezerwacje on-line:

Przyjazd
Wyjazd

Rodzaj obiektu:


Udogodnienia:

loading...

Noclegi w Swornegaciach (6)

  • Villa Mati i Osada nad Zbrzycą

    Swornegacie, ul.Leśna 11
  • Agroturystyka Nad Jeziorem

    Swornegacie, Owink 1
  • Mieszkania wakacyjne U Donaty

    Swornegacie, Mestwina 14

Noclegi w okolicy Swornegacie (15)

O Swornegaciach

Szczęśliwe położenie na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Brdą i Jeziorem Karsińskim, w bliskim sąsiedztwie Parku Narodowego Bory Tucholskie czyni ze Swornychgaci popularną miejscowość wypoczynkową, polecaną szczególnie dla aktywnych turystów. To idealne miejsce na rozpoczęcie odkrywania atrakcji i uroków Kaszub.

Oferty specjalne w Swornegaciach

Ostatnio dodane opinie w Swornegaciach

K

Krystyna Żurawiecka

Spędziliśmy miły tydzień u bardzo sympatycznych gospodarzy. Spokojna miejscowość, w której każdy może znaleźć coś dla siebie / grzyby, spacery, kajaki /. Pomieszczenia lśniły czystością. Wyposażenie bez zastrzeżeń. Gorąco polecam.

5
5
5
5
5
termin pobytu: wrzesień 2017
M

Marcin

ODRADZAM!!! Wynająłem pokój w domu „gospodyni” dla siebie i 2 dzieci. Niestety ciągłych pretensji „gospodyni” nie sposób było wytrzymać i wyprowadziłem się przed czasem. „Gospodyni” wychodzi z założenia, że jak wynajmuje komuś pokój to ten ktoś ma przestrzegać jej zasad. A przykładowe jej zasady to: - dopóki ktoś kto nie zapłaci za pobyt nie miał prawa nie tylko wejść do mojego pokoju, ale nawet do domu, w którym wynajmowałem pokój, - dzieci miały się zachowywać cicho – przeszkadzało nawet szurnięcie krzesłem („pani Danka” natychmiast pojawiała się w kuchni na piętrze lub pod drzwiami pokoju), - goście nie mają prawa używać grilla „gospodyni”, ponieważ jest grill „prywatny” i jest grill „dla gości” (mimo, że taka informacja nie została wcześniej udzielona), - wg „gospodyni” na jej posesji jej wnuczka ma prawo do agresywnych zachowań wobec innych dzieci. Na takowe, nie reagowała nawet widząc je, a gdy ja zwróciłem uwagę była oburzona. Po wyjeździe wnuczki „gospodyni” zdjęła siatką zabezpieczającą z trampoliny, a drewniany domek dla dzieci zamknęła na kłódkę. Sposobem na zdyscyplinowanie gości było m.in. wyłączanie światła we wiacie ogrodowej o g. 22. Mimo, że zachowywaliśmy się bardzo cicho. To tylko kilka przykładów pretensji jakie gość musi znosić po kilka razy dziennie. Chcesz podczas wakacyjnego wypoczynku uważać na każdy swój krok i czuć się jak w zakładzie zamkniętym bez prawa do odwiedzin, to polecam to miejsce.

4
2
4
1
1
termin pobytu: sierpień 2017
J

Joanna Turkiewicz-Gajda

Polecamy wszystkim ceniącym sobie swobodę, spokój i bliskość przyrody. Obiekt zlokalizowany nad samym jeziorem, wokół szlaki rowerowe. Można złapać oddech i energię. Kołobrzeżanie

5
5
5
5
5
termin pobytu: wrzesień 2016
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij