Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Sielpia - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Z rezerwacją online

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  O Sielpi

  Sielpia to miejscowość wczasowa położona nad zalewem Czarnej Koneckiej, pośród lasów. Można tu korzystać z bliskości wody: pływać na kajakach, rowerkach wodnych, zażywać kąpieli. Przecinają się tutaj cztery trasy rowerowe różnej długości. Jest to prawdziwy raj dla amatorów grzybów, którzy wyjeżdżają stąd z koszami pełnymi borowików. Pobyt w Sielpi to również aktywny wypoczynek. Dla młodych ciałem lub duchem: park linowy, paintball, gokarty, lunapark - czyli rozrywki miłośników wrażeń.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.