Kameralny dom wczasowy - komfortowe pokoje z łazienkami, śniadanie w cenie noclegu, parking. Zapraszamy
Oferujemy pokoje w kameralnej willi, położonej w spokojnej dzielnicy, 800 metrów od plaży. Udostępniamy ogródek z miejscem na zabawę dla dzieci.
Nasze pokoje znajdują się 150m od plaży. Zapraszamy we wrześniu.
300m od morza, 200m do centrum, z wyżywieniem na miejscu
40 komfortowych kwater w nowych bliźniaczych domkach drewnianych dwu, cztero, pięcio, sześcio i siedmioosobowych oraz plac kampingowy
Proponujemy Państwu pokoje o wysokim standardzie dwu, trzy i czteroosobowe z łazienkami.
Trzy urokliwie położone ośrodki domków letniskowych, oazy zieleni i spokoju. Nowe Domy O.W.Albatros zaprasza! Tylko 200m do morza!
deptak 50 m morze 15-20 min drogi
Zarezerwuj nocleg w klimatycznym, nadmorskim pensjonacie. Gościom udostępniamy miejsce na grilla, parking, rowery oraz plac zabaw dla dzieci.
Blisko plaży , atrakcji turystycznych ,barów , pubów , kafejek. Nie daleko plac zabaw dla dzieci , las sosnowy
Kameralny Pensjonat Angela *** położony w zacisznym miejscu w niewielkiej odległości od plaży.
Apartamenty "Konik Morski" zaledwie kilka kroków od jednej z najpiękniejszych plaż Europy.
Zapraszamy serdecznie do nowoczesnych, całorocznych i bardzo komfortowych domków nad morzem, usytuowanych w zacisznej i spokojnej części Dębek.
Ośrodek ?Osada Słuszewo? to mieszanka natury i komfortu, znajdziesz tu Apartamenty, Restauracje, Plac Zabaw, czy mini zoo.
Komfortowe domki nad morem w Sasinie. Własny ogród i parking, domy ogrodzone. Grill, ognisko, kominek, salon z aneksem oraz 2 sypialnie.
Miejscowość jest bardzo malownicza i spokojna, oddalona 20 km od Bałtyku. Przystanek autobusowy, z którego można bezpośrednio dostać się do miejsc Łe
Dom z dwoma niezależnymi apartamentami - każdy prywatną łazienką, kuchnią oraz z tarasem i widokiem na ogród.
Nowoczesny domek na ogrodzonej działce.
Zapraszamy Państwa do naszych 4 domków letniskowych. Domki ogrodzone, z placem zabaw dla dzieci, z grillem, ping-pongiem. Realizujemy bon turystyczny.
Samodzielny domek, pełne wyposażenie, dobry dojazd na plażę, duży ogród, rekomendowane własne rowery. W okolicy sklepy i punkty gastronomiczne.
Rodzinny domek z kominkiem, ogrodem zimowym, tarasem dla 21 osób!
Dysponujemy lokalami z pokojami 2, 4 lub 6 osobowymi. Każdy lokal posiada samodzielną łazienkę oraz kompleksowo wyposażony aneks kuchenny.
Doskonałe miejsce na spędzenie weekendu, urlopu, wakacji oraz imprez okolicznościowych wraz rodziną i przyjaciółm.
Uroczy domek całoroczny z antresolą.
KOPALINO DOMEK WCZASOWY ANDRZEJ-IDEALNE MIEJSCE DLA MIŁOŚNIKÓW NATURY
Komfortowe apartamenty Costa Blanka nad Bałtykiem. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek przez cały rok!
Rodzinne wczasy, Villa z basenem krytym i basenem zewnętrznym, sauna, siłownia, animacje, małpi gaj.
Oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4 osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę. Parking i ogród dla gości
Stylowe wakacje! Pokoje dwuosobowe i typu LUX. Dla gości dostępny drink bar, parking, baseny, sauna i kort tenisowy
Nasz obiekt szczyci się cichą i spokojną lokalizacją. Położony jest w sąsiedztwie morza, plaży, jeziora, lasów i stadniny koni.
Pensjonat Bursztynowa Rosa w Łebie to nowy, obiekt - idealne miejsce dla Gości chcących wypocząć od miejskiego zgiełku.
Samodzielne mieszkanie 37 m kw. z tarasem w Łebie
Willa Ultima - 100 metrów od głównego deptaku. Oferujemy duże apartamenty dla 2-5 osób oraz pokoje z łazienkami. Przyjmujemy dzieci od 7 roku życia.
Posiadamy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową, TV, lodówkę, czajnik, komplet naczyń, darmowe WiFi.
Villa del Mar. Pokoje w willi z zielonym ogrodem, grillem i placem zabaw
Bony turystyczne!!!
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z balkonem, sypialni z balkonem, łazienki, oraz antresoli. Może pomieścić do 6 osób.
Noclegi w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z prywatnymi łazienkami i dostępem do Internetu. Dostępny aneks kuchenny
Bardzo dobre warunki w dobrej cenie. Dobra lokalizacja, w okolicy sklepy. Duży ogród i bezpłatny parking. 2 km do plaży 1 km do jeziora.
Realizujemy bon turystyczny. Oferujemy 2-, 3- i 4-osobowe pokoje z łazienkami i TV i parkingiem
Cudowny rodziny obiekt wakacyjny ze wspaniałą infrastrukturą z dużym basenem ogrodowym, boiskiem do siatkówki, Dużym Placem Zabaw, siłownią zewnętrz.
Oferujemy Państwu ładne, zadbane pokoje 2, 3 ,4 ,5-osobowe z własnymi łazienkami i tv. Do dyspozycji ogólnodostępne dwa aneksy kuchenne
Oferujemy Państwu pokoje 2,3 i 4 osobowe, 4 osobowy apartament- studio oraz 4 osobowe domki letniskowe . Dla gości parking oraz aneksy kuchenne
Duże i przestronne pokoje z łazienkami. Do nadmorskiego lasu zaledwie 90 m, a do pięknej piaszczystej plaży jedynie 300 m.
Mieszkania w spokojnej dzielnicy Łeby w cenie pokoi !!
Mały, kameralny obiekt :) Oferujemy domki letniskowe oraz apartament o wysokim standardzie.
Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.