Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Mierzęcice - noclegi

Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji
Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Mierzęcicach

  Prognoza pogody na dziś (27-09-21)

  21 °C
  Temperatura odczuwalna
  20 °C
  Temperatura minimalna
  13 °C
  Temperatura maksymalna
  22 °C
  Wiatr
  4 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1018 hPa
  Wilgotność
  59%

  O Mierzęcicach

  Mierzęcice to niewielka wieś na śląsku zlokalizowana w Zagłębiu Dąbrowskim. Jednakże niech nie zmyli nas ogólne wyobrażenie tego województwa, ponieważ Mierzęcice to swoista oaza pełna malowniczej przyrody, stwarzającej świetne warunki to uprawiania sportów zarówno lądowych jak i wodnych. Dzięki zbiornikowi Przeczyce, można tu żeglować, kąpać się w upalne dni, w czystej wodzie, która jest schronieniem dla licznych gatunków ryb, stwarzających nie lada gratkę dla wędkarzy.

  Również miłośnicy pieszych wędrówek zachwycą się otaczającą go fauna i florą. Wyżynne ukształtowaniu terenu tego obszaru, usłane licznymi pagórkami jest doskonałym podłożem dla turystyki rowerowej. Nie na darmo w 2011 roku przez Mierzęcice ścigali się kolarze z Tour de Pologne 2011. Poza przyrodą ta niewielka wieś posiada ogromne dziedzictwo militarne związane z II Wojną Światową, a także związane z nią tajemnice czekające na to by je odkryć.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.