Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.
Na skróty: Sopot, Gdańsk, Zakopane

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Rodzaj
Cena
Rezerwacje bez ryzyka
Rezerwacje on-line
Lokalizacja
Ocena
Więcej filtrów
wyczyść filtry
Pokaż mapę

Jarosławiec - noclegi

Rezerwacja bez ryzyka. Możesz bezpłatnie przełożyć rezerwację na inny termin. Szukaj obiektów z oznaczeniem "Rezerwacja bez ryzyka".
 • O Jarosławcu

  Jarosławiec to nadmorski kurort oferujący wypoczynek na atrakcyjnym kąpielisku o pierwszej klasie czystości wody. Można tu także skorzystać z rejsu statkiem i jazdy konnej po piaszczystej plaży lub w sosnowych lasach. Z latarni morskiej roztacza się przepiękna panorama miasteczka, Morza Bałtyckiego i dwóch przybrzeżnych jezior. W ofercie turystycznej znajdziesz różne wydarzenia tematyczne takie jak Festiwal Tańca i Wieczór Kabaretowy, Pokaz Ratownictwa Wodnego a także oryginalne wydarzenia jak kino na leżakach.

  Co warto zobaczyć w Jarosławcu? 

  1. Wypoczywaj na plaży z klifowym wybrzeżem 
   Jarosławska plaża była uważana za kluczowy kurort podczas okresu międzywojennego, późniejsze perypetie w postaci wylewu morza, zmniejszenia linii brzegowej, wyrzucenia kamieni przez wody sprawiły, że nieco utraciła na swej świetności. Piękne wybrzeże zostało jednak zrewitalizowane, przyciągając nowych plażowiczów. To idealne miejsce, jeśli lubisz kąpiele słoneczne w niezatłoczonych miejscach. Na plaży spotkasz kolorowe kutry rybackie i złociste bursztyny, co dodaje uroku temu miejscu. Nad plażą górują wysokie klify, które osiągają nawet 24 metry wysokości. Klifowe zbocza porośnięte są przez nadmorską roślinność oraz lasy sosnowe, umieszczonych jest tu wiele punktów widokowych. 
    
  2. Odwiedź przystań morską w Jarosławcu 
   Kolorowe kutry i łodzie rybackie tworzą malowniczą pocztówkę Jarosławca. W tutejszej przystani morskiej możesz zaopatrzyć się w świeże ryby. Jeśli jesteś fanem wędkowania, wraz z rybakami możesz wybrać się na morze i wziąć udział w połowie troci, dorszy, leszczy, węgorzy, belonów czy śledzi. 
    
  3. Wybierz się na rejs po Bałtyku
   Rejs łodzią rybacko-wycieczkową pozwoli Ci podziwiać malownicze klify Jarosławca z zupełnie innej perspektywy. Poznasz nieco pracę rybaków i zasady łowienia ryb. Za najbardziej malownicze rejsy są uznawane te o godzinie 21:00-22:00, ponieważ zachodzące słońce rozświetla wówczas morze wieloma barwami. Nie możesz tego przegapić! 

  Gdzie zjeść w Jarosławcu? 

  Odwiedź Tawernę Rybacką, Morskie Opowieści, Jackowo i ciesz się pysznymi rybami oraz nadmorskimi daniami. 

   

  Oferty okazjonalne w Jarosławcu

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.