Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Grudziądz - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie
  15 °C
  Temperatura odczuwalna
  12 °C
  Temperatura minimalna
  11 °C
  Temperatura maksymalna
  16 °C
  Wiatr
  4 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1008 hPa
  Wilgotność
  64%

  O Grudziądzu

  Grudziądz położony na prawym brzegu Wisły, należy do terenów 'Ziemi Chełmińskiej' zarówno pod względem historycznym jak geograficznym. To miejsce pełne zabytkowych budowli i nowoczesnych atrakcji, a połączenie ich to prawdziwy magnes dla ciekawych świata. Miasto wsparte na spichlerzach, pięknie się prezentujących podczas spaceru po Błoniach Nadwiślańskich. Odwiedź koniecznie Rynek Główny i przejdź pod Bramą Wodną, zobacz co skrywa Góra Zamkowa i znajdź ułana z dziewczyną. Po zwiedzaniu odpocznij w "uzdrawiającej piramidzie" albo wśród Smerfów, Flinstonów i Dinozaurów.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.