Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Świecie - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Z rezerwacją online

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  O Świeciu

  Świecie to piękne miasto w województwie pomorskim, które cieszy się popularnością ze względu na swoje położenie i niesamowity klimat. Znajduje się tutaj gotycki zamek krzyżacki z XIV wieku, który przyciąga turystów z całej Polski - jego widok jest naprawdę imponujący! Zachowane w większości mury obronne, stary kościół farny łączący style architektoniczne od gotyku aż po barok i klasztor pobernardyński to tylko niektóre z zabytków, które mogą podziwiać turyści.

  To miasto to również świetna baza wypadowa dla osób kochających aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem. Przez Świecie przebiegają szlaki turystyczne, którymi koniecznie trzeba wybrać się na spacer. Są to cztery szlaki do pieszych wędrówek, trzy szlaki rowerowe i międzynarodowa Trasa Rowerowa R-1. Dodatkowo, w Świeciu odbywają się bardzo ciekawe wydarzenia kulturalne, m. in. Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych, Dni Kultury Średniowiecznej czy nocne śpiewanie na Zamku. Brzmi ciekawie? Zapraszamy do odwiedzin tego miejsca!

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.