Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Goczałkowice-Zdrój - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Pogoda w Goczałkowicach-Zdroju

  Prognoza pogody na dziś (05-12-20)

  7 °C
  Temperatura odczuwalna
  4 °C
  Temperatura minimalna
  4 °C
  Temperatura maksymalna
  8 °C
  Wiatr
  3 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1011 hPa
  Wilgotność
  80%

  O Goczałkowicach-Zdroju

  Znajdują się w województwie śląskim w dolinie górnej Wisły nad jeziorem Goczałkowskim. Otoczone są przez pasma Beskidów, a od pólnocy przez rozległe Lasy Pszczyńskie.

  Najważniejszy jest fakt, że Goczałkowice-Zdrój to uzdrowisko. Leczy się tu głównie schorzenia reumatologiczne. Jest tutaj Wiślana Trasa Rowerowa ciągnąca się wzdłuż rzeki Wisły oraz ośrodek jeździecki. Miejsce idealne do wypoczynku.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.