Dom Architekta

ul. Rynek 20, Kazimierz Dolny

O obiekcie

W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. Z powodu koronawirusa (COVID-19) noszenie maseczki jest obowiązkowe we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych. Uwaga: W terminie 14–16.01.2020 hotel jest zamknięty. W tym czasie kontakt e-mailowy będzie ograniczony. Odpowiedzi na wszystkie pytania zostaną przesłane niezwłocznie po 16.01.2020. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Hotel Dom Architekta położony jest tuż przy Rynku, w samym sercu Kazimierza Dolnego. Obiekt oferuje monitorowany parking oraz pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokoje odznaczają się klasycznym wystrojem w ciepłych kolorach.

Udogodnienia

Opinie gości

7.8

Dobry!
na podstawie 503 opinii

Lokalizacja

ul. Rynek 20, Kazimierz Dolny

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.