Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty w Iwkowej

Zagroda na Pacanach

Iwkowa, 32-861 Iwkowa

O obiekcie

ZAGRODA na PACANACH to położony w Iwkowej, małopolskiej gminie na pograniczu Pogórza Rożnowskiego i Beskidu Wyspowego, całoroczny samodzielny obiekt wypoczynkowy, składający się z dwóch apartamentów: ZIELONEJ oraz NIEBIESKIEJ ZAGRODY. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i jest w całości ogrodzony, a jego atrakcje to plac zabaw z wiklinowym szałasem, miejsce na ognisko, sportowa stodoła, ekologiczny warzywniak i leśna sauna (opalana drewnem). Obiekt oferuje możliwość wynajmu sprzętu sportowo-rekreacyjnego (rowery, kijki do nordic walking i trekkingowe, narty śladowe, rakiety śnieżne). Wyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu istnieje możliwość zamówienia produktów lokalnych i zakupu miejscowego rękodzieła.

W ZAGRODZIE na PACANACH dysponujemy 2 apartamentami (każdy po 4 miejsca noclegowe z możliwością dostawki) z dostępem do Internetu. Każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię, salon z kominkiem, telewizorem i biblioteczką oraz przytulne sypialnie z łazienkami (dodatkowo w ZIELONEJ ZAGRODZIE pomieszczenie gospodarcze z pralką). W ZAGRODZIE istnieje możliwość wypoczynku jednej grupy/rodziny (w obu apartamentach) lub dwóch grup/rodzin niezależnie. Każdy apartament posiada osobne wejście oraz własną część tarasu widokowego.


Wypoczynek w tym wyjątkowym miejscu urozmaicą wycieczki rowerowe oznakowanymi leśnymi szlakami, spacery północną wierzchowiną Iwkowej i wiele innych atrakcji, które Pogórze Rożnowskie i Beskid Wyspowy oferują: zimą - sąsiedztwo wyciągów narciarskich, latem - pobliskie jeziora. Okolice ZAGRODY to wymarzone miejsce na kontakt z naturą, ale również bogactwo kultury i tradycji w postaci wielu cennych obiektów, znajdujących się w sąsiedztwie. W gminie Iwkowa to urokliwy kościółek z XVI wieku, czy prowadzona z pietyzmem izba regionalna, a w okolicy wiele zabytków na Szlaku Architektury Drewnianej, z kościołem św. Leonarda w Lipnicy Murowanej, wpisanym na listę UNESCO, który warto odwiedzić.

W ZAGRODZIE na PACANACH oferujemy możliwość samodzielnego zagospodarowania krótszego lub dłuższego pobytu, ale służymy również radą i pomocą w zaplanowaniu lub zorganizowaniu różnych atrakcji: wypraw terenowych z przewodnikiem, degustacji win w pobliskiej winnicy, czy wycieczek szlakiem produktów lokalnych.

Zapraszamy do ZAGRODY o każdej porze roku. Więcej szczegółów i zdjęć na naszej stronie internetowej

Cennik

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Wyróżnienia i nagrody

4 lata w serwisie

Lokalizacja

Iwkowa, 32-861 Iwkowa

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.