Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty w Nowy Hrozenkow

Horský hotel Portáš

Nový Hrozenkov 244, 75-604 Nowy Hrozenkow

O obiekcie

Hotel Portáš znajduje się na grzbiecie górskim Jaworników w Beskidzkim Parku Krajobrazowym (CHKO Beskydy) na granicy czesko-słowackiej. Hotel został wybudowany w latach 30. minionego wieku pod szczytem Stolečný gdzie, jak głosi legenda, w przeszłości mieli swoją bazę strażnicy wałaskich granic - Portášowie. Usytuowanie obiektu na wysokości 960 m. n.p.m. pozwala przy dobrej widoczności oglądać panoramę Beskidu Morawsko-śląskiego (od góry Radhošť przez Pustewny aż po Łysą Górę) lub z drugiej strony granicznego grzbietu górskiego Słowacką Kysucę, Martinské hole oraz Małą Fatrę. Przy bardzo dobrej widoczności można zaobserwować nawet Pradziad w Jesionikach oraz Niskie Tatry. Hotel stoi niemal na odludziu, w najściślej chronionej części Beskidzkiego Parku Krajobrazowego, jest więc idealnym miejscem dla zdrowego i spokojnego wypoczynku pośród górskiej przyrody. 

Cennik

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Nový Hrozenkov 244, 75-604 Nowy Hrozenkow

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.