Ta oferta jest nieaktywna.
Sprawdź aktualne oferty
w Pagu.
Pensionat oraz apartmenty “Barbara” znajduja sie w miasteczku Pag na tak samo nazwatnej wyspie, oddalone 20m od žwirkowej plažy. Pensionat oferuje dwupokojowe (4+1) oraz jednopokojowe (2+1) apartmenty oraz pokoje (1/2) z TWc. Apartamenty oraz pokoje so calkaricie urzadzone oraz maja taras lub balkon z widokiem na morze lub ogrod. Parking na podvotrzu, jest miejsce takže na kodz. Oprocz kwaterunku oferujemy i wyžywienie—polpension
Ponadto, polecamy wspanialy wypoczinek w sredniowiecznym miasteczku z XV wieku, ktorego tworca byl architekt i rezbiarz Juraj Dalmatinac. Zachowane sa pomniki kultury: palac ksiecia klasztor, baszta, twierdze, barokowe balkony i kamienne herby szlacheckich rodzin. Miasteczko Pag dba o wieloletnia tradycje i zwyczaje. Slynna jest Paszka koronka oraz stroj ludowy, a takže tradycje tancow i karnewalu.
Mamy nadzieje že pobyt u nas spodoba sie panstwu i cmetwie panstwo do nas wrocicie.
rodzina Kurilić
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.