Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty w Bielanach Wrocławskich

Hotel Orient Palace

Kłodzka 14, Bielany Wrocławskie

O obiekcie

Hotel Orient Palace to nowy butikowy hotel, który reprezentuje unikalne poɫączenie XIX-wiecznego budynku paɫacowego z subtelną aranżacją wnętrz w stylu indyjskim. W obiekcie mieści się restauracja, pub oraz hotelowe spa, w skɫad którego wchodzi pokój zabiegowy, basen, sauna fińska oraz ɫaźnia parowa. Gustownie zaaranżowane pokoje oferują wygodę i komfort. W caɫym hotelu dostępny jest bezpɫatny internet bezprzewodowy.

Restauracja serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej i indyjskiej bazując na sezonowych, lokalnych produktach oraz wykorzystując najlepsze mieszanki przypraw z Póɫwyspu Indyjskiego.

Obiekt jest świetnym miejscem dla kameralnych spotkań biznesowych oraz do organizacji większych imprez i uroczystości, takich jak wesela, jubileusze, komunie.

Dogodne poɫożenie w odlegɫości 1 km od największego w Polsce centrum handlowego "Park Handlowy Bielany", dogodny dojazd do centrów logistycznych oraz parków technologicznych a także do centrum Wrocɫawia stanowią niewatpliwe dodatkowy atut hotelu.

Cennik

Udogodnienia

Gospodarz wkrótce uzupełni listę udogodnień. Nie zwlekaj i wyślij wiadomość.

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Kłodzka 14, Bielany Wrocławskie

Kontakt