Noclegi w Wałbrzychu

Wałbrzych - oferty noclegów, przewodnik
Miasto, z którym nieodłącznie łączy się historia Zamku Książ, pałacu który w czasie II wojny światowej służył jako jedna z kwater Adolfa Hitlera. Niemcy wydrążyli tu specjalne szyby i wybudowali schron. Obecnie obiekt stanowi dużą atrakcję turystyczną i jest wizytówką Wałbrzycha. W mieście znajduje się wiele zabytków architektury mieszczańskiej, sakralnej, zamki i pałace. Do ciekawych obiektów należą też Palmiarnia Lubiechów i Kamienica w Rynku. Wałbrzych warty jest dokładnego zwiedzenia.
Wyświetlone: 1 - 10 z 18
 • Zielone Wzgórze
  od 40 zł /os.
  Wałbrzych , Świdnicka 12a
  "Zielone Wzgórze" w DOLINIE SZWAJCARSKIEJ (dawna nazwa dzielnicy) zaprasza na tygodniowe turnusy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku.... Więcej »
 • Zamkowy ***
  od 150 zł /os.
  Wałbrzych , Ul. Piastów Śląskich
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel Zamkowy położony na terenie Parku Krajobrazowego, na malowniczej skarpie, stanowi niepowtarzalną enklawę ciszy i... Więcej »
 • Qubus ***
  Wałbrzych , Ul. Ul Wysockiego 45, Walbrzych, Pl
  Dostępny na zapytanie
  Wyposażenie Property Desc: Location. Qubus Hotel Walbrzych is a business-friendly hotel located in Walbrzych and local attractions... Więcej »
 • Ibis Styles Wałbrzych ***
  od 149 zł /os.
  Wałbrzych , Ul. 1 Maja
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Ibis Styles Wałbrzych to nowoczesny 3* hotel położony zaledwie 8 km od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, 10... Więcej »
 • Arkadia *
  od 99 zł /os.
  Wałbrzych , Ul. Wrocławska
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel Arkadia położony jest w niewielkiej odległości od centrum Wałbrzycha, niedaleko Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy... Więcej »
 • Marysieńka****
  od 165 zł /os.
  Wałbrzych , Ul. Wrocławska
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel Marysieńka znajduje się przy wjeździe do Wałbrzycha od strony Wrocławia. W naszym sąsiedztwie jest Wałbrzyska... Więcej »
 • Wanda
  od 50 zł /os.
  Wałbrzych , Ul. Ossowskiego
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Lokal znajduje się w okolicy Wałbrzycha w okolicy drogi nr.35 Wyposażenie Pokoje wyposażone są w telewizję... Więcej »
 • Maria ***
  od 165 zł /os.
  Wałbrzych , Ul. Wrocławska
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel i Restauracja "Maria" znajduje się przy wjeździe do Wałbrzycha od strony Wrocławia. W naszym sąsiedztwie jest... Więcej »
 • Przy Oślej Bramie ***
  od 150 zł /os.
  Wałbrzych , Ul. Piastów Śląskich
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Usytuowanie Hotelu "Przy Oślej Bramie" to niejako atrakcja sama w sobie - kompleks hotelowy położony jest w... Więcej »
 • Apartamenty SOKOL w Szczawnie Zdroju
  40 - 60 zł /os.
  Szczawno Zdrój (~3.0 km od Wałbrzych)
  Apartamenty SOKOL http://polyanna2310.wix.com/noclegiszczawnozdroj Zobacz film a zapragniesz odwiedzić Szczawno... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]