Noclegi w Sobieszewie

Sobieszewo - oferty noclegów, przewodnik
Sobieszewo to prawdziwy raj dla osób ceniących uroki przyrody. Piękna piaszczysta plaża otoczona pasem wydm chroniących urlopowiczów od wiatru, a także dwa rezerwaty przyrody to niewątpliwe zalety tego miejsca. Rezerwaty "Ptasi Raj" (położony w zachodniej części Wyspy Sobieszewskiej) oraz "Mewia Łacha" (wschodnia część wyspy) stanowią schronienie dla wielu gatunków ptaków, a także roślin. Ponadto z rezerwatów można podziwiać malownicze widoki na ujścia Wisły. Piękno Sobieszewskiej przyrody można napawać się także podczas pieszej wędrówki prowadzącej 10 kilometrowym szlakiem turystycznym.
Wyświetlone: 1 - 10 z 92
 • Hotel Bartan ***
  od 169
  Gdańsk (~0.4 km od Sobieszewo)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel Bartan położony jest w spokojnym otoczeniu, w nadmorskiej części Gdańska, w niewielkiej odległości od trasy... Więcej »
 • Osrodek Bursztyn
  od 60
  Gdańsk (~0.6 km od Sobieszewo)
  Oferty specjalne:
  Ośrodek wypoczynkowy ?Bursztyn? mieści się w malowniczej lokalizacji ? na Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 15 kilometrów od tętniącego życiem... Więcej »
 • Vega
  od 157
  Gdańsk (~0.6 km od Sobieszewo)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Lokalizacja Hotelu Vega na terenie wyspy Sobieszewskiej to gwarancja niczym nie zmąconego wypoczynku w otoczeniu wód,... Więcej »
 • Renusz ***
  od 140
  Gdańsk (~0.8 km od Sobieszewo)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel Renusz, położony jest na Wyspie Sobieszewskiej w malowniczym otoczeniu lasu sosnowego, Wisły i Zatoki Gdańskiej,... Więcej »
 • Stara Wędzarnia
  od 100
  Gdańsk (~1.7 km od Sobieszewo)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Stara Wędzarnia to kameralny pensjonat, który powstał w zabytkowym budynku dawnej wędzarni ryb zbudowanej w latach... Więcej »
 • Gdańsk Sobieszewo Forsycji
  od 35
  Gdańsk (~2.1 km od Sobieszewo)
  Obiekt  to nowo wybudowany dom położony w cichej części Sobieszewa, w odległości 800 m od plaży, 2 kilometry od centrum Sobieszewa ( z mostu... Więcej »
 • ORLE ***
  od 130
  Gdańsk (~3.1 km od Sobieszewo)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Centrum Hotelowo - Konferencyjne w Gdańsku - Sobieszewie znajduje się 15 km od centrum Gdańska w pobliżu trasy E-7 (20... Więcej »
 • Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Galion
  od 150
  Gdańsk (~4.1 km od Sobieszewo)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ciekawej oferty nowo otwartego Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Galion w... Więcej »
 • Czarna Perła ***
  od 130
  Przejazdowo (~5.7 km od Sobieszewo)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel zlokalizowany jest blisko centrum Gdańska, w odległości zaledwie 10 min (7 km) od serca Gdańskiej Starówki oraz... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • Oferty specjalne

Mój notes