Hotele w Krakowie

Wyświetlone: 1 - 10 z 973
 • Zweryfikowany
  Dom Gościnny Przegorzały
  70 - 350 zł /os.
  Kraków , Jodłowa 13
  Dom Gościnny "Przegorzały" Uniwersytetu Jagiellońskiego znajduje się pięć kilometrów od centrum Krakowa, siedem... Więcej »
 • Aparthotel Styl MG
  35 - 90 zł /os.
  Kraków , Fiszera 34
   Aparthotel Styl oferuje swoim Gościom wysoki standard świadczonych usług, funkcjonalne wnętrza oraz ciepłą, domową atmosferę. Hotel... Więcej »
 • Hotel Jan
  220 - 600 zł /os.
  Kraków , Grodzka 11
  Hotel Jan usytuowany jest na ulicy Grodzkiej 11, przy Rynku Głównym, na Starym Mieście w Krakowie. Jest to kameralny hotel, mieszczący się w... Więcej »
 • Aparthotel Miodowa
  100 - 125 zł /os.
  Kraków , Miodowa 51
  Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego Aparthotel Miodowa. Do Państwa dyspozycji oddajemy 24 luksusowe apartamenty typu: Studio... Więcej »
 • Hotel Biała Gwiazda
  35 - 90 zł /os.
  Kraków , Reymonta 22
  Hotel Biała Gwiazda zlokalizowany jest w centrum Krakowa, jedynie dwa kilometry od Rynku Głownego. Bezpośrednie sąsiedztwo krakowskich Błoń i... Więcej »
 • Location Aparthostel
  Kraków , Plac Wszystkich Świętych 8
  Rezerwacja on-line
  Wyposażenie Location Aparthostel znajduje się w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, 200 metrów od Rynku Głównego. Oferuje on ciche... Więcej »
 • Kazimierz Residence
  Kraków , Rzeszowska 4
  Dostępny na zapytanie
  Wyposażenie Obiekt Kazimierz Residence jest położony na Kazimierzu, w zabytkowej dzielnicy żydowskiej Krakowa i oferuje zakwaterowanie z... Więcej »
 • Wolnica Residence
  Kraków , Plac Wolnica 4
  Rezerwacja on-line
  Wyposażenie Obiekt Wolnica Residence oferuje zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie i znajduje się w Krakowie, w okolicy... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2016-07-19 20:35:49
  Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem
  Największy syf jaki zobaczyłem w życiu. Nie raz nocowałem w hostelach, ale ten nie różni sie niczym od Auschwitz. Parking przy obiekcie to zwykły miejski, płatny w parkometrze. Nie ma żadnej pralki, żelazka, ręczników czy innych "udogodnień", łóżka i pościel prosto ze szpitala psychiatrycznego, w pokojach jest mniej miejsca niż w pociągu.... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.8 / 5
  Termin pobytu: lipiec 2016
  ~fragmen100
 • 2016-06-29 13:50:50
  Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem
  Przestrzegam wszystkich przed nocowaniem w tym hostelu, opis jest zupełnie inny niż rzeczywistość, nie ma parkingu, pokoje z łózkami piętrowymi z taką ich ilością jak w noclegowni. Łazienka jedna wyremontowana i prezentowana na zdjęciach, pozostałe to syf. Przestrzegam nie dajcie się zwabić i broń boże nie dajcie się pozbawić zaliczki,... zobacz więcej
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.6 / 5
  Termin pobytu: sierpień 2015
  Renata Kurkus
 • 2016-06-29 13:39:55
  Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem
  Brak słów. Gdybyśmy tam nocowali to jakaś choroba skóry pewna. Ściany żyły własnym życiem i przedstawiały historię poprzednich meldunków. Przestrzegam wszystkich przed rezerwacją. Ja uciekłam ale wymusiliśmy oddanie zaliczki. TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!
  Lokalizacja: 2 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.2 / 5
  Termin pobytu: sierpień 2015
  Renata Kurkus
Światowe Dni Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży

Już 26 lipca Kraków wypełnią młodzi ludzie z całego świata! Do 31 lipca będzie trwała kolejna edycja Światowych Dni Młodzieży.
Letni Festiwal Jazzowy

Letni Festiwal Jazzowy

To zdecydowanie największe wydarzenie jazzowe w Polsce, a nawet jedno z większych w Europie. Co roku w lipcu turyści mają okazję posłuchać i zobaczyć na żywo ponad 200 różnych artystów z polski i zagranicy.
Maroon 5 w Polsce!

Maroon 5 w Polsce!

1 czerwca tego roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi słynny zespół Maroon 5! Wszyscy fani mają okazję do zobaczenia swoich idoli na żywo w krakowskiej Tauron Arenie. Będzie to przystanek światowej trasy koncertowej, która rozpoczęła się w lutym 2015 roku.
Ze sztuką współczesną na Ty czyli Grolsch ArtBoom Festival 2015

Ze sztuką współczesną na Ty czyli Grolsch ArtBoom Festival 2015

Odbywający się w Krakowie Festiwal Sztuk Wizualnych Grolsch ArtBoom prezentuje polską i zagraniczną sztukę współczesną. Jego cechą szczególną jest fakt, iż dzieła prezentowane są w przestrzeni publicznej miasta, co umożliwia obejrzenie ich osobom nie koniecznie związanym ze środowiskiem sztuki.
To co w obrazie kinowym ważne - Festiwal Muzyki Filmowej 2015

To co w obrazie kinowym ważne - Festiwal Muzyki Filmowej 2015

Festiwal Muzyki Filmowej jest całkowicie dedykowany muzyce tworzonej na potrzeby obrazu. Stanowi połączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez fachowych, znakomitych muzyków z prezentacją obrazu filmowego na ekranie kinowym.
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]