Hotele w Krakowie

Wyświetlone: 1 - 10 z 264
 • Apartamenty Princess
  90 - 1400 zł /os.
  Kraków , Kurniki
  Położenie obiektu Apartamenty Princess to sieć wygodnych i przytulnych Apartamentów oraz pokoi z łazienkami w samym centrum Krakowa.... Więcej »
 • Hotel Biała Gwiazda
  35 - 90 zł /os.
  Kraków , Reymonta 22
  Hotel Biała Gwiazda zlokalizowany jest w centrum Krakowa, jedynie dwa kilometry od Rynku Głownego. Bezpośrednie sąsiedztwo krakowskich Błoń i... Więcej »
 • Hotel Jan
  220 - 600 zł /os.
  Kraków , Grodzka 11
  Hotel Jan usytuowany jest na ulicy Grodzkiej 11, przy Rynku Głównym, na Starym Mieście w Krakowie. Jest to kameralny hotel, mieszczący się w... Więcej »
 • Dom Gościnny Przegorzały
  70 - 350 zł /os.
  Kraków , Jodłowa 13
  Oferty specjalne: Romantycznie Ferie zimowe
  Dom Gościnny "Przegorzały" Uniwersytetu Jagiellońskiego znajduje się pięć kilometrów od centrum Krakowa, siedem kilometrów od portu... Więcej »
 • Hotel Start
  od 160 zł /os.
  Kraków , Kapelanka 60
    - 2 noclegi dla 4 osób zamiast 440 zł tylko teraz za 220 zł Hotel START ? dwugwiazdkowy hotel klasy turystycznej,... Więcej »
 • Willa Kronenbergów
  od 110 zł /os.
  Kraków , Ul. Kościelna
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Willa Kronenbergów to przytulny hotel zlokalizowany w samym centrum Krakowa.Wyposażenie Priorytetem... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2014-11-16 13:34:53
  Hotel Biała Gwiazda Hotel Biała Gwiazda
  Do Krakowa przyjechałam wieczorem i miałam problem ze znalezieniem hotelu, ponieważ: - hotel Biała Gwiazda jest na uboczu, - nie oznakowany dojazd, - na hotelu brak widocznej nazwy świadczącej, że to ten obiekt - pokój wyposażony w stare, rozpadające się meble - pourywane bolec wtyczek z lampek nocnych - rozpadająca się kabina prysznicowa Nocuję... zobacz więcej
  Lokalizacja: 3 Wyposażenie: 1 Czystość: 3 Obsługa: 5 Jakość a cena: 1
  Ocena: 2.6 / 5
  Termin pobytu: listopad 2014
  KGPIECZ
 • 2014-10-06 14:13:20
  Hotel Efekt Express **** Hotel Efekt Express ****
  świetna lokalizacja, blisko do centrum, ale jednocześnie cicho i spokojnie. Czysto, piękne pokoje. Świetnie wyposażone zaplecze do prowadzenia konferencji. Polecam zdecydowanie :)
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: wrzesień 2014
  darka
 • 2014-08-25 09:08:33
  Hotel Delta *** Hotel Delta ***
  Hotel zadbany, klimatyczny polecam nocleg w tym hotelu jedynie śniadania byłyna minus. Po posiłku zrobiły nam się z rodziną afty.
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 4 Czystość: 3 Obsługa: 5 Jakość a cena: 4
  Ocena: 4 / 5
  Termin pobytu: lipiec 2014
  eurela
Cracovia Maraton 2014	 - biegiem po zdrowie

Cracovia Maraton 2014 - biegiem po zdrowie

To już 13. edycja maratonu. Największe biegowe wydarzenie w Krakowie to prawdziwe święto sportu. Jest to także najbardziej międzynarodowy spośród maratonów organizowanych w Polsce, z największą liczbą uczestników z zagranicy. Na krakowski maraton przybywa także liczna grupa osób niepełnosprawnych.
54 Krakowski Festiwal Filmowy - zakochaj się w kinematografii

54 Krakowski Festiwal Filmowy - zakochaj się w kinematografii

Krakowski Festiwal Filmowy to jedna z najstarszych w Europie imprez tego typu, bowiem jego historia sięga 1961 roku. Trwa on 8 dni podczas których wyświetlanych jest około 250 filmów zarówno z Polski jak i z całego świata. Co roku wydarzenie to odwiedza około 600 gości. Filmy dokumentalne, animowane oraz krótkie fabuły prezentowane są w sekcjach konkursowych oraz pokazach specjalnych (np. pokazy tematyczne, retrospekcje twórców czy też pokazy archiwalne).
6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

W dniach od 26 do 29 września b.r. Kraków znajdzie się w centrum zainteresowania wszystkich fanów muzyki filmowej. A wszystko to za sprawą 6. edycji festiwalu organizowanego przez RMF Classic oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.
Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna to coroczne święto dzielnicy Podgórze, adresowana do wszystkich mieszkańców Krakowa oraz przybyłych do miasta turystów.
Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Festiwal Sacrum Profanum to jedno z największych i najciekawszych wydarzeń muzycznych w Europie, które cieszy się uznaniem krytyków oraz zgromadzonych w Krakowie miłośników muzyki współczesnej.
Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Kraków to jedno z najstarszych, największych oraz najpiękniejszych miast polskich. Leży on w południowej Polsce, nad Wisłą, na połączeniu kilku krain geograficznych: Bramy Krakowskiej, Kotliny Sandomierskiej, Kotliny Oświęcimskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego.

 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice