Hotele w Krakowie

Wyświetlone: 1 - 10 z 102
 • Hotel Biała Gwiazda
  35 - 90 zł /os.
  Kraków , Reymonta 22
  Hotel Biała Gwiazda zlokalizowany jest w centrum Krakowa, jedynie dwa kilometry od Rynku Głownego. Bezpośrednie sąsiedztwo krakowskich Błoń i... Więcej »
 • Hotel MISTiA*
  80 - 220 zł /os.
  Kraków , Szlak 73 a
  Hotel MISTiA położony jest w samym centrum Starego Miasta, w sąsiedztwie największych i najbardziej reprezentacyjnych zabytków Krakowa. Do... Więcej »
 • Zweryfikowany
  Dom Gościnny Przegorzały
  70 - 350 zł /os.
  Kraków , Jodłowa 13
  Dom Gościnny "Przegorzały" Uniwersytetu Jagiellońskiego znajduje się pięć kilometrów od centrum Krakowa, siedem kilometrów od portu... Więcej »
 • Aparthotel Styl MG
  35 - 90 zł /os.
  Kraków , Fiszera 34
   Aparthotel Styl oferuje swoim Gościom wysoki standard świadczonych usług, funkcjonalne wnętrza oraz ciepłą, domową atmosferę. Hotel... Więcej »
 • Apartamenty Princess
  90 - 1400 zł /os.
  Kraków , Kurniki
  Położenie obiektu Apartamenty Princess to sieć wygodnych i przytulnych Apartamentów oraz pokoi z łazienkami w samym centrum Krakowa.... Więcej »
 • Park ***
  Kraków , Ul. Szyce Kolo, 32085 Krakow, Poland
  Dostępny na zapytanie
  hotel Więcej »
 • Old Town Apartments Krakow ***
  Kraków , Ul. 34 Rynek Glówny Street
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Accommodations are located at multiple addresses. Regional attractions include:Main Market SquareHistorical Museum of... Więcej »
 • Express By Holiday Inn Krakow ***
  Kraków , Ul. Ul Opolska 14
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Situated 5 Km.. from the city centre and 6,5 Km. from Wawel Castle.Wyposażenie The hotel offers 182 ensuite, air... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2015-08-05 09:34:14
  Hotel Biała Gwiazda Hotel Biała Gwiazda
  jak na Krk cena ok, pokoje czyste, schludne, miła obsługa, także polecam
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 4 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 4.8 / 5
  Termin pobytu: kwiecień 2015
  Karola
 • 2015-08-04 14:52:42
  Hotel Biała Gwiazda Hotel Biała Gwiazda
  Bardzo fajny hotel, cena niska jak na Kraków. Pokoje czyste i dobrze urządzone. Poza tym jest Internet i telewizor w pokoju. Jestem zadowolona.
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: styczeń 2015
  Krzysiek
 • 2015-07-27 12:00:29
  Hostel al Fresco Hostel al Fresco
  Coś strasznego.... Pokój brudny, ohydny, pościel także brudna. Dywan poplamiony wielkimi plamami krwi... Nocowaliśmy jedną noc we czwórkę (straszną noc), pozamykaliśmy się na wszystkie możliwe sposoby i czekaliśmy z zamkniętymi oczami do rana! Strach zostawić auto pod tą kamienicą. Hałasy i dzwonienie do domofonu w nocy przez menelków... zobacz więcej
  Lokalizacja: 3 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 2 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.6 / 5
  Termin pobytu: lipiec 2015
  PRZESTRASZONA
Ze sztuką współczesną na Ty czyli Grolsch ArtBoom Festival 2015

Ze sztuką współczesną na Ty czyli Grolsch ArtBoom Festival 2015

Odbywający się w Krakowie Festiwal Sztuk Wizualnych Grolsch ArtBoom prezentuje polską i zagraniczną sztukę współczesną. Jego cechą szczególną jest fakt, iż dzieła prezentowane są w przestrzeni publicznej miasta, co umożliwia obejrzenie ich osobom nie koniecznie związanym ze środowiskiem sztuki.
To co w obrazie kinowym ważne - Festiwal Muzyki Filmowej 2015

To co w obrazie kinowym ważne - Festiwal Muzyki Filmowej 2015

Festiwal Muzyki Filmowej jest całkowicie dedykowany muzyce tworzonej na potrzeby obrazu. Stanowi połączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez fachowych, znakomitych muzyków z prezentacją obrazu filmowego na ekranie kinowym.
Inspirowanie młodych twórców - OFF Plus Festiwal 2015

Inspirowanie młodych twórców - OFF Plus Festiwal 2015

Off Plus CameraFestiwal ma inspirować, skupia się głównie na promowaniu twórców młodych i niezależnych. Jest jedną z najważniejszych imprez kulturalnych w Europie Środkowej.

Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Już niedługo Kraków będzie miał okazję gościć legendarny angielski zespół Queen. Nie ma osoby, która dziś nie znałaby na pamięć melodii utworów takich jak: "We Are The Champions" czy "The Show Must Go On". Kolekcja muzyczna grupy, który istnieje już od 45 lat jest ogromna. Queen nie przestali kontynuować swojej działalności mimo śmierci, jednego z założycieli, głównego wokalisty i zarazem największej z gwiazd - słynnego Freddiego Mercury’ego. Zespół, który do roku 2006 zdobywał platynowe płyty na rynkach muzycznych w Wielkiej Brytanii jak i w Stanach Zjednoczonych, promuje się nadal.
Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Na przełomie czerwca i lipca w Krakowie odbędzie się Festiwal Kultury Żydowskiej. Ta impreza kulturalna, odbywająca się od 1988 roku w mieście Smoka Wawelskiego, zyskała prestiż jako jedno z najważniejszych i największych wydarzeń tego typu na świecie. Sami jej pomysłodawcy: Janusz Makuch i Krzysztof Gierat nie spodziewali się, że w ciągu dekady zyska ona sobie tak dużą renomę.
Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

W tym roku po raz kolejny, impreza cykliczna, festiwal poświęcony muzyce renesansu i baroku, dzięki któremu muzyka dawna stała się znakiem rozpoznawczym Krakowa. Wydarzenie nieodłącznie związane jest, jak sama nazwa sugeruje, z obchodami świat Wielkanocnych. Festiwal, którego charakter i wizerunek budowany jest przez lata, cieszy się dużą popularnością - można powiedzieć, że zdobył już własną markę.
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]