Hotele w Krakowie

Wyświetlone: 1 - 10 z 407
 • Hotel MISTiA*
  80 - 220 zł /os.
  Kraków , Szlak 73 a
  Hotel MISTiA położony jest w samym centrum Starego Miasta, w sąsiedztwie największych i najbardziej reprezentacyjnych zabytków Krakowa. Do... Więcej »
 • Dom Gościnny Przegorzały
  70 - 350 zł /os.
  Kraków , Jodłowa 13
  Dom Gościnny "Przegorzały" Uniwersytetu Jagiellońskiego znajduje się pięć kilometrów od centrum Krakowa, siedem kilometrów od portu... Więcej »
 • Blue Hostel
  49 - 99 zł /os.
  Kraków , Westerplatte
  Położenie obiektu Blue Hostel znajduje w ścisłym centrum Krakowa. Od Dworca Głównego (PKP oraz PKS) gości dzieli 7 minut spaceru.... Więcej »
 • Aparthotel Styl MG
  35 - 90 zł /os.
  Kraków , Fiszera 34
   Aparthotel Styl oferuje swoim Gościom wysoki standard świadczonych usług, funkcjonalne wnętrza oraz ciepłą, domową atmosferę. Hotel... Więcej »
 • Apartamenty Princess
  90 - 1400 zł /os.
  Kraków , Kurniki
  Położenie obiektu Apartamenty Princess to sieć wygodnych i przytulnych Apartamentów oraz pokoi z łazienkami w samym centrum Krakowa.... Więcej »
 • Hotel Biała Gwiazda
  35 - 90 zł /os.
  Kraków , Reymonta 22
  Hotel Biała Gwiazda zlokalizowany jest w centrum Krakowa, jedynie dwa kilometry od Rynku Głownego. Bezpośrednie sąsiedztwo krakowskich Błoń i... Więcej »
 • Apartamenty ENJOY Kraków Przemysłowa
  od 300 zł /os.
  Kraków , Ul. Przemysłowa
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Apartament Elegance (85 m2) – to przestronne mieszkanie zlokalizowane na terenie kompleksu Garden Residence, w dzielnicy... Więcej »
 • Aparthotel Weekend ***
  Kraków , Ul. Szlak 77
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu The preferred airport for Aparthotel Weekend is Krakow (KRK-John Paul II - Balice) - 10 km / 6.2 mi. Distances are... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2015-06-18 10:59:30
  Hotel Biała Gwiazda Hotel Biała Gwiazda
  Pokoje zakurzone, wrażenie nie wysprzątanych i zaniedbanych pokoi, kuchnia na piętrze pożal się Boże, syf, bród totalny. Odradzam. Zupełnie nie uzasadniona cena pokoju do panujących warunków rodem z PRL-u. Lepiej poszukajcie Państwo czegoś innego, nawet jeśli tak jak my z żoną na ostatnią chwilę mielibyście decydować się na ten hotel.... zobacz więcej
  Lokalizacja: 1 Wyposażenie: 2 Czystość: 1 Obsługa: 3 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.6 / 5
  Termin pobytu: maj 2015
  ~ppplatekk
 • 2015-06-18 07:26:10
  Green Hostel Green Hostel
  Przemiła i życzliwa obsługa.Polecam.
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: październik 2014
  ~aramarak
 • 2015-06-08 11:02:19
  Optima - ośrodek hotelowy Optima - ośrodek hotelowy
  czyste pokoje, dobre położenie, miła obsługa. polecam.
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: czerwiec 2015
  ~stuba1
Ze sztuką współczesną na Ty czyli Grolsch ArtBoom Festival 2015

Ze sztuką współczesną na Ty czyli Grolsch ArtBoom Festival 2015

Odbywający się w Krakowie Festiwal Sztuk Wizualnych Grolsch ArtBoom prezentuje polską i zagraniczną sztukę współczesną. Jego cechą szczególną jest fakt, iż dzieła prezentowane są w przestrzeni publicznej miasta, co umożliwia obejrzenie ich osobom nie koniecznie związanym ze środowiskiem sztuki.
To co w obrazie kinowym ważne - Festiwal Muzyki Filmowej 2015

To co w obrazie kinowym ważne - Festiwal Muzyki Filmowej 2015

Festiwal Muzyki Filmowej jest całkowicie dedykowany muzyce tworzonej na potrzeby obrazu. Stanowi połączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez fachowych, znakomitych muzyków z prezentacją obrazu filmowego na ekranie kinowym.
Inspirowanie młodych twórców - OFF Plus Festiwal 2015

Inspirowanie młodych twórców - OFF Plus Festiwal 2015

Off Plus CameraFestiwal ma inspirować, skupia się głównie na promowaniu twórców młodych i niezależnych. Jest jedną z najważniejszych imprez kulturalnych w Europie Środkowej.

Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Już niedługo Kraków będzie miał okazję gościć legendarny angielski zespół Queen. Nie ma osoby, która dziś nie znałaby na pamięć melodii utworów takich jak: "We Are The Champions" czy "The Show Must Go On". Kolekcja muzyczna grupy, który istnieje już od 45 lat jest ogromna. Queen nie przestali kontynuować swojej działalności mimo śmierci, jednego z założycieli, głównego wokalisty i zarazem największej z gwiazd - słynnego Freddiego Mercury’ego. Zespół, który do roku 2006 zdobywał platynowe płyty na rynkach muzycznych w Wielkiej Brytanii jak i w Stanach Zjednoczonych, promuje się nadal.
Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Na przełomie czerwca i lipca w Krakowie odbędzie się Festiwal Kultury Żydowskiej. Ta impreza kulturalna, odbywająca się od 1988 roku w mieście Smoka Wawelskiego, zyskała prestiż jako jedno z najważniejszych i największych wydarzeń tego typu na świecie. Sami jej pomysłodawcy: Janusz Makuch i Krzysztof Gierat nie spodziewali się, że w ciągu dekady zyska ona sobie tak dużą renomę.
Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

W tym roku po raz kolejny, impreza cykliczna, festiwal poświęcony muzyce renesansu i baroku, dzięki któremu muzyka dawna stała się znakiem rozpoznawczym Krakowa. Wydarzenie nieodłącznie związane jest, jak sama nazwa sugeruje, z obchodami świat Wielkanocnych. Festiwal, którego charakter i wizerunek budowany jest przez lata, cieszy się dużą popularnością - można powiedzieć, że zdobył już własną markę.
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice