Noclegi w Białowieży

Białowieża - oferty noclegów, przewodnik
Położona w samym sercu Puszczy Białowieskiej wieś, która bardziej przypomina małe miasteczko. Do Białowieży głównie można udać się by wypocząć, rzadziej aby się "rozerwać" lub aktywnie spędzić czas. Jedną z ważniejszych atrakcji jest Rezerwat Pokazowy Żubrów i jezioro Siemianówka. Tylko w tym regionie w kraju można spotkać rzadkie gatunki ptaków oraz żyjące na wolności żubry. Co do aktywnego spędzania czasu, możliwości jest mniej: kolarstwo, jazda konna, spływy kajakowe. To właśnie w Białowieży mają swój początek liczne szlaki piesze oraz rowerowe.
Wyświetlone: 1 - 9 z 16
 • Biały Domek
  30 - 50 zł /os.
  Białowieża , Waszkiewicza 98
  Dom w sercu Puszczy Białowieskiej, unikatowego lasy pierwotnego wpisanego na liste UNESCO. Do dyspozycji gości w całości lub poszczególne... Więcej »
 • Białowieski ***
  od 240 zł /os.
  Białowieża , Ul. Waszkiewicza
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Hotel "Białowieski"*** Conference, Wellness & SPA to obiekt położony w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Zaciszna... Więcej »
 • Hotel Żubrówka****
  od 280 zł /os.
  Białowieża , Ul. Olgi Gabiec
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Hotel Żubrówka**** położony jest w centrum Białowieży przy ul. Olgi Gabiec 6, na terenie malowniczej Puszczy... Więcej »
 • Sioło Budy
  od 120 zł /os.
  Białowieża , Ul. Budy
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Dziewięć kilometrów od puszczańskiej stolicy Białowieży, na naturalnej polanie, w samym sercu Puszczy leży... Więcej »
 • Apartamenty Galeria Trunków
  od 199 zł /os.
  Białowieża , Ul. Olgi Gabiec
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Kompleks Apartamenty Galeria Trunków znajduje się w Białowieży, pośród malowniczej Puszczy... Więcej »
 • Dwór Bartnika
  od 112 zł /os.
  Narewka (~16.8 km od Białowieża)
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Dwór Bartnika w Narewce położony jest na malowniczej działce. Na terenie znajdziecie Państwo dużo zieleni, taras... Więcej »
 • Wrota Lasu
  od 105 zł /os.
  Hajnówka (~19.1 km od Białowieża)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Niewątpliwie, największą zaletą obiektu jest bardzo atrakcyjne położenie – od nas wszędzie blisko. Największe... Więcej »
 • Unibus Centrum Integracji **
  od 120 zł /os.
  Bielsk Podlaski (~46.0 km od Białowieża)
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Hotel Restauracja Centrum Integracji UNIBUS** to przyjazny obiekt zlokalizowany w cichej, malowniczej miejscowości Bielsk... Więcej »
 • Lawendowy Zakątek
  60 - 95 zł /os.
  Zabłudów (~53.8 km od Białowieża)
  Lawendowy Zakątek to nowy obiekt znajdujący się zaledwie 8 km od Białegostoku, z dogodnym dojazdem. Obiekt stworzony z myślą o ludziach,... Więcej »
 • 2014-06-12 19:16:21
  Białowieski *** Białowieski ***
  Jak dla mnie rewelacja! Typowe mieszczuchy szukające chwili odpoczynku, wytchnienia powinny koniecznie zatrzymać się w tym hotelu. Jest on położony tuż na skraju puszczy. Można czasem dostrzec, podczas spacerów, dzikie gatunki zwierząt. Światło uliczne jest gaszone około godziny 23, a potem nic, tylko obserwować gwiazdy na niebie. Widok... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 4 Czystość: 5 Obsługa: 4 Jakość a cena: 5
  Ocena: 4.6 / 5
  Termin pobytu: czerwiec 2013
  Isabell
 • Zobacz wszyskie opinie o noclegach w Białowieży
 • Szukaj na mapie