Dom Przy Lesie na Warmii

Aleja Gietrzwałdzka 31, 11-036 Woryty

O obiekcie

Nowocześnie urządzony, całoroczny, komfortowy dom wypoczynkowy Woryty g. Gietrzwałdu. Do dyspozycji gości oddajemy także - oświetloną altanę ogrodową - kamienny grill - meble ogrodowe: leżaki, podwieszane fotele, krzesła - dla najmłodszych huśtawka z zjeżdżalnią Nasz dom to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokojnego wypoczynku blisko natury. Większość działki zajmuje duży i zadbany ogród. Bezpośrednio z ogrodu można wyjść prosto do lasu. Dodatkowe udogodnienia: - parking na terenie - Wi-Fi w domu i ogrodzie - pralka Dodatkowe warunki zakwaterowania: - maksymalnie 7 gości - minimum 4 noce - nie akceptujemy zwierząt - zakaz palenia

Udogodnienia

Przydatne informacje

Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane
Parking
  • dostępny
Inne
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Opinie gości

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Aleja Gietrzwałdzka 31, 11-036 Woryty

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.