Ten centralnie położony hotel mieści się w dawnej fabryce wyrobów lnianych z XIX wieku, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra, z której dostaną się Państwo szybko do wszystkich atrakcji Wiednia.
Goście, którzy planują przyjazd po godzinie 21:00, proszeni są o wcześniejsze poinformowanie personelu obiektu o przewidywanej godzinie przybycia na miejsce. Stosowną informację można wpisać w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji. Zameldowanie po godzinie 00:00 nie jest możliwe. W weekendy i święta państwowe restauracja jest nieczynna. W sprawie szczególnych potrzeb żywieniowych należy skontaktować się z personelem hotelu na co najmniej 2 dni przed przyjazdem.
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.