Sylwester w Warszawie 2013 - WymarzonySylwester.pl

Sylwester z Polsatem w tym roku nie w Warszawie?

Władze miasta Warszawa i stacja Polsat nie dogadały się jeszcze w kwestii organizacji tegorocznego koncertu sylwestrowego. Decyzja o współpracy z Polsatem ma zostać podjęta na posiedzeniu Rady Miasta, które odbędzie się w listopadzie.

Jeśli decyzja będzie odmowna stacja ma alternatywę dla Warszawy – komentuje Marcin Perzyna dyrektor impresariatu Polsatu. Przygotowania do koncertu sylwestrowego trwają i bez względu na postanowienia Warszawy odbędzie się on, ale w innym mieście. Marcin Perzyna nie zdradza jednak jakie miasto wchodzi w grę.

Pewne jest natomiast to, że Polsat będzie miał w tym roku ponownie konkurencję ze strony Telewizji Polskiej, która transmitować będzie Sylwester 2013 we Wrocławiu w TVP2. Według niepotwierdzonych informacji do organizacji Sylwestra przymierza się również po 6 latach stacja TVN.

W poprzednim roku “Sylwestrową Moc Przebojów” Polsatu oglądało 5 mln 316 tys widzów, więcej niż w telewizyjnej Dwójce. Na Placu Konstytucji bawiło się wtedy rekordowa ilość 160 tys osób. O 40 tys więcej niż rok wcześniej.

Autor

@Anna

Zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć, balów i bankietów. Pracuje również jako animator zabaw dla dzieci, gdzie angażuje pasję i wiele pozytywnej energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *