Sylwester w Ustroniu z Party Camp

Sylwester z Party Camp

USTROŃ PARTY CAMP 2023/2024

Zapraszamy serdecznie na nadchodzący Sylwester Party Camp w ośrodku Muflon w malowniczym Ustroniu, gdzie Beskidy otulają obiekt w którym odbędzie się impreza i atrakcje! Z myślą o miłośnikach zimowych szaleństw i nocnego życia, w wieku 20-40 lat, stworzyliśmy pakiet pełen atrakcji:


Oto 4 powody, które zapewnią, że impreza będzie udana!

 • Zakwaterowanie: Oferta zakwaterowania w pokojach i apartamentach z balkonem to z pewnością wygodne rozwiązanie, a obecność łazienek w pokojach to dodatkowy plus dla komfortu uczestników.

 • Bezprzewodowy dostęp do internetu: Dostęp do bezprzewodowego internetu pozwala na komunikację, udostępnianie zdjęć i korzystanie z innych mediów społecznościowych, co może być ważne dla wielu osób, które lubią relacjonować co dziej się na bieżąco :)

 • Program imprezy: Planowane imprezy w tematyce Single Camp, Bal sylwestrowy oraz inne zabawy integracyjne są świetnym sposobem na spędzenie Sylwestra w towarzystwie innych osób i nawiązanie nowych znajomości.

 • Przewidziana liczbą miejsc to: 100 uczestników. W związku z tyn można oczekiwać, że impreza będzie spora, co zapewni różnorodność i możliwość spotkania wielu interesujących osób z całej Polski!

INFORMACJE I ZAPISY:

Skontaktuj się

W CENIE PAKIETU ZAWIERAJA SIĘ:

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w tym wydarzeniu, ważne jest, aby dowiedzieć się więcej na temat cen, dokładnego programu i ewentualnych innych szczegółów organizacyjnych. Dostawca informacji na pewno będzie mógł dostarczyć te informacje. Baw się dobrze na Sylwestrowej Single Party Camp!

👍3 x Nocleg w obiekcie Muflon
👍Codziennie pełne wyżywienie (3 x śniadanie + 3 x obiadokolacja);
👍Powitalny Szampan w pokoju
👍Niesamowite atrakcje każdego dnia zgodnie z planem wyjazdu
👍Opieka koordynatorów
👍Relacje wideo oraz fotorelacja
👍Imprezy integracyjne w ośrodku
👍Stand-Up Wojciech Pięta
👍Wieczór barmański
👍Wyjście na stok narciarski
👍Poker Night
👍Imprezę sylwestrową na sali w ośrodku wraz z menu balowym
👍Animatorki
👍Graffiti Party
👍Impreza zbójecka z grillem
👍Dla chętnych kulig z pochodniami
👍Wycieczka do Wisły i Ostrawy

Dla chętnych istnieje możliwość transportu naszymi autokarami z największych Polskich miast: Gdańska, Poznania, Warszawy, Łodzi, Katowic, Krakowa, Wrocławia

ZAKWATEROWANIE I MIEJSCE IMPREZY

Ośrodek Muflon w Ustroniu to naprawdę kompleksowe miejsce na wypoczynek i aktywność w górach. Dostępność wielu udogodnień i atrakcji sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno na

grupowe wyjazdy takie jak SINGLE PARTY CAMP. Oto kilka dodatkowych informacji na temat dostępnych atrakcji:

 • Pokoje: Możliwość wyboru spośród przytulnych pokoi z łazienkami, telewizorami i balkonami na pewno zapewnia komfortowy pobyt. Dostępność 140 miejsc noclegowych oznacza, że istnieje wystarczająca liczba miejsc dla różnych grup i rodzajów gości.

 • Rozrywka: Stół do gry w bilard, piłkarzyki oraz stół do ping ponga to świetne możliwości na spędzanie czasu z innymi gośćmi i towarzyszącymi atrakcjami.

 • Góralska bacówka z paleniskiem i grillem: To idealne miejsce na relaks przy ognisku i grillowanie, co z pewnością dodaje uroku górskiemu pobytowi.

 • Sale i pomieszczenia: Sala TV, kawiarnia, sala restauracyjna to miejsca, gdzie można spędzać czas na relaksie i rozrywce wewnątrz obiektu.

 • Parking: Dostępny parking to zawsze korzystne udogodnienie, szczególnie dla osób, które przyjeżdżają własnym środkiem transportu.

 • Bezprzewodowy internet

 • Kawiarnia: na rozmowy z najlepszym towarzystwie pozostałych uczestników

 • Kuchnia: zapewniająca domowe posiłki podczas śniadań i obiadokolacji

INFORMACJE I ZAPISY TELEFONICZNIE i NA STRONIE WWW:
Telefon: +48 7919...Pokaż numer 05
Linki do stron z ofertami poniżej:

Napisz do organizatora

od 1099 zł
4 dni 29.12 - 01.01
Ustroń Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Polecane w okolicy

Zobacz podobne oferty w okolicy