Sylwester w górach - bal, kulig, animacje dla dzieci, impreza góralska...- 6 dni

Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
święta w górach www.swietawgorach.pl
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
święta w górach www.swietawgorach.pl
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu
Sylwester w górach www.twojsylwester.eu

Opis oferty

***************************************************************************************************************************

OFERTA WYPRZEDANA

*****************************************************************************************************************************

Szczegółowy opis oferty i dostępność miejsc na naszej stronie internetowej TWOJSYLWESTER.EU


*******************************************************************************************************************


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pobytów sylwestrowych w górach.

6-ścio dniowe pobyty sylwestrowe wraz z pełnym programem i licznymi atrakcjami

Oferujemy Państwu pobyty w ośrodkach góralskich w Białym Dunajcu oraz Poroninie z programem pełnym dodatkowych atrakcji.

Oprócz wygodnych pokoi i domowej kuchni czekają na Państwa liczne atrakcje jak bal sylwestrowy, kulig z pochodniami i ogniskiem, imprezy góralskie z kapelą, dancingi z muzyką na żywo, baseny termalne, lampiony.

Znajdą Państwo ofertę zarówno dla osób, które oprócz atrakcji oczekują spokoju w ośrodku jak i dla osób, które okres sylwestrowy chcą spędzić na wesołym imprezowaniu.

Jak co roku mamy również ofertę dla rodzin z dziećmi gdzie oprócz osobnego balu dla dzieci proponujemy również bogaty program animacji podczas całego pobytu.

Szczegółowe opisy imprez, program, zdjęcia oraz cenniki znajdą Państwo na naszej stronie Skontaktuj się

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i do dokonania rezerwacji!

Proponujemy Państwu pobyty 6 dniowe

W każdym ośrodku gwarantujemy:

  • noclegi w pokojach z łazienkami i TV
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • Bal Sylwestrowy w ośrodku, karczmie lub na sali bankietowej
  • bogate podczas Balu Sylwestrowego
  • imprezę z kuligiem, pochodniami oraz ogniskiem i pieczeniem kiełbasek
  • imprezę góralską z występem kapeli góralskiej, i regionalnym poczęstunkiem
  • bilet na baseny termalne
  • lampiony szczęścia
  • pokaz ogni sztucznych w sylwestra
  • liczne zniżki na stoki i usługi


Dodatkowo w wybranych ośrodkach znajdą Państwo atrakcje jak:

- codzienne animacje dla dzieci
- osobny bal sylwestrowy dla dzieci

Sylwester w górach – bal na sali, zespół MAX Z BUKOWINY , osobny bal dla dzieci

Idealny dla rodzin Sylwester w górach z balem na sali bankietowej i animacjami na osobnej sali dla dzieci podczas balu, kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami.
Opcja pierwsza to sylwester w górach z imprezą sylwestrową na sali bankietowej. W opcji tej znajda Państwo szeroki program z kuligiem z ogniskiem i pochodniami. Impreza góralska w karczmie regionalnej U FURTOKA lub POLANIORKA . Uatrakcyjnieniem będzie regionalny poczęstunek i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Max z Bukowiny. Do tego bilet na baseny termalne Gorący Potok oraz lampiony.
Wszystkie ośrodki posiadają pokoje z TV, prywatnymi łazienkami, WiFi. Podczas balu sylwestrowego zapewnimy Państwu bardzo bogate menu z nutą regionalną.

Sylwester z dziećmi

Opcja ta pozwoli rodzinom z dziećmi na chwile odpoczynku. Sylwester dla dzieci będzie miał przygotowaną osobną salę, gdzie animatorzy zaproponują im różnorakie zabawy i atrakcje. Dzięki temu będą Państwo mieli możliwość swobodnej zabawy podczas sylwestra w górach . Większość ośrodków znajduje się w pobliżu sali bankietowej. Ośrodkom oddalonym ponad 400 metrów gwarantujemy dojazd na sylwestra i transport powrotny.
Sylwester w górach ośrodki: Grażyna, U Sabiny, Anna II, Pańszczyk II, U Adriana, U Pańszczyka, Helenka. - OPCJA WYPRZEDANA

Sylwester w górach z dziećmi – osobny bal dla dzieci i codzienne animacje

idealny dla rodzin sylwester w górach z dziećmi z codziennymi animacjami dla dzieci
Opcja numer dwa czyli sylwester z dziećmi to raj dla dzieci i prawdziwy wypoczynek dla rodziców. Sylwester z dziećmi to codzienne animacje od 9:00 do 15:00 dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci z profesjonalną grupą animatorek. Do tego kulig z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i pochodniami, lampiony, baseny termalne. Imprezy góralskie z poczęstunkiem regionalnych smakołyków oraz występem kapel góralskich.

Sylwester w górach z dziećmi- relaks

Codzienne atrakcje i codzienny relaks. Fantastyczne ośrodki z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi gwarantują udany sylwester w górach i doskonałą zabawę.
Sylwester z dziećmi ośrodki: Elżbieta, Bernadeta, Danuta, Bernadeta II, Kominek, U Furtoka, Małgosia II, Gaja, U Klusia, Góralski Dworek

Sylwester z balem w karczmie!

opcja z balem w karczmie regionalnej U FURTOKA, BACA lub POLANIORKA z kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami. To opcja dla fanów najlepszych na Podhalu karczm regionalnych – U FURTOKA, BACA i POLANIORKI. W opcji tej znajdą Państwo wszystkie nasze atrakcje jak: impreza góralska z poczęstunkiem regionalnym i występem kapeli góralskiej, lampiony, baseny termalne. Nie zabraknie oczywiście kuligu z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Sylwester w górach – bal w karczmie

Koronacją tej opcji jest bal sylwestrowy w pięknej regionalnej karczmie U Furtoka, Baca lub Polaniorka. Doskonałe i bardzo bogate menu przyszykowane specjalnie na tą okazję przez szefa kuchni. Sylwester w górach z balem w karczmie – poczuj góralskie klimaty!
Sylwester z balem w karczmie ośrodki: Gaja, Góralski Dworek, U Klusia, U Furtoka, (karczma U Furtoka). Skupniowie, Zagatówka, Zofia, Anna I, U Galicy (karczma Polaniorka). Słoneczny Dworek (karczma Baca)

Sylwester w górach – sylwester w Dunajcu

pozostałe oferty sylwestrowe w górach 2021/2022. Opcja numer cztery to mieszanka naszych kolejnych wariantów spędzenia sylwestra w górach. Ośrodek Małgosia oferuje doskonałą rodzinną atmosferę, rewelacyjny szałas regionalny oraz pyszną kuchnię. W ośrodku Małgosia oferujemy pobyt sylwestrowy pełen atrakcji – jednak bez balu sylwestrowego.

Ośrodek Halina to ośrodek położony blisko basenów termalnych, pięknie odnowiony, z salą kominkową, szałasem regionalnym. Przestronny parking i doskonała kuchnia to atuty ośrodka. Zapraszamy na pobyt sylwestrowy U Haliny!

Sylwester z balem w ośrodku

Ośrodek Joniak to nowoczesność połączona z góralskim stylem. Do tego bal sylwestrowy na terenie ośrodka, idealny dla osób, które cenią sobie wygodę i możliwość udania się w każdej chwili na odpoczynek do pokoju. Sylwester z imprezą w ośrodku – Joniak!

W ośrodku tym program obejmuje wszystkie atrakcja jak sylwestrowy kulig, imprezy góralskie w karczmach, baseny termalne, lampiony.

Sylwester w górach 18+

Ośrodek Pańszczyk to opcja 18+ dla najwytrwalszych imprezowiczów. Codzienne imprezy jak impreza góralska w karczmie U Furtoka z kapela góralską i poczęstunkiem, nocny kulig z pochodniami i ogniskiem, popijawa z góralami. To opcja zdecydowanie nie dla dzieci i dlatego w tym ośrodku dzieci Państwo nie spotkają. Sylwester bez dzieci, sylwester 18+ – tylko w ośrodku Pańszczyk!


Serdecznie zapraszamy na nasza stronę Skontaktuj się – znajdą tam Państwo dokładny opis atrakcji, ośrodków, cenniki oraz zdjęcia!
Sylwester w górach 2021/2022 -Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy również na święta w górach!
Na stronie Skontaktuj się mogą zapoznać się Państwo z nasza ofertą Świąt Bożego Narodzenia w górach!!!


Kontakt

od 729 zł
6 dni 28.12 - 02.01
Biały Dunajec Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Biały Dunajec, Jana Pawła II

Opinie

10.0
Wyjątkowy
Na podstawie 23 opinii gości

Formularz opinii

D
Dominik T.
16-10-2020
Ocena 10
Impreza godna rekomendacji. Organizacja, jakość, dodatkowe świadczenia jako bonusy ( o których nie ma informacji w ofercie), wiele rzeczy, które zaskakują na plus. Ponownie zdecydowaliśmy się na wybór, tym razem bez dzieci, ośrodek Joniak, rok temu doskonale bawiliśmy się w Kominku. Polecam!
A
Anna S.
11-10-2020
Ocena 10
W tym roku po raz trzeci korzystam z oferty i po raz trzeci wybieramy się grupą na sylwestra 18+! Pozdrowienia dla wszystkich przodowników pracy z Pańszczyka :) !!!
D
Daria
02-10-2020
Ocena 10
Polecam. Rewelacja bal w karczmie.
R
Robert z.
04-08-2020
Ocena 10
Bardzo dobra organizacja, program zgodny z opisem. Dzieci zadowolone, ja wypoczęty. Świenta impreza góralska z kapelą i pyszną kwaśnicą. Polecam jak najbardziej.
T
Tomasz W.
25-09-2019
Ocena 10
Trzy razy bylismy, trzy razy TAK! Zaliczone ośrodki Bernadeta, Elżbieta i ostatnim razem Anna - polecam sylwestra w karczmie Polaniorka! Przepyszny tatar z pstrąga!
M
Magnus
16-09-2019
Ocena 10
Great organization, many attractions, nice time. We are happy to use again. Magnus with his wife Elzbieta from Denmark
M
Maria W.
16-09-2019
Ocena 10
Miło i sympatycznie, bardzo dobre jedzenie w karczmie Polaniorka, udany sylwester, jedziemy drugi raz. Ośrodek Anna I - mogę polecić.
K
Karol W.
28-08-2019
Ocena 10
było extra i będzie extra... polecam
P
Patrycja
23-08-2019
Ocena 10
Trzykrotnie korzystałam z oferty sylwestra z animacjami dla dzieci w ośrodku Elżbieta w Poroninie. Jeśli ktoś chce dobrze się bawić i odpocząć to gorąco polecam. Animacje dla dzieci, wolny czas dla rodziców, blisko stoki. Bardzo ładny ośrodek, dużo atrakcji, fajne animatorki, super imprezy. Jedynie bal dla dzieci mógłby trwać dłużej (jest od 19 do północy) ale moje małe były tak zmęczone po imprezie, że szybko poszły spać, a my bawiliśmy się dalej :) polecam - zabawa i odpoczynek dla rodziców, zabawa i odpoczynek dla dzieci :)
A
Agata L.
15-08-2019
Ocena 10
Przefajna zabawa, fantastyczna muza ..do zobaczenia w 2019-20!!
M
Maryla.K
15-08-2019
Ocena 10
Polecam!! Zabawnie, smacznie, uroczo !!!!
j
jadwig G.
12-08-2019
Ocena 10
Muzyka super!..jedzonko super!...atrakcje super!.. Polecamy !
p
paweł k.
08-08-2019
Ocena 10
Najlepszy Sylwester na jakim bylismy, mnóstwo atrakcji i wrażeń. Polecamy wsystkim.
K
Kasia L.
07-08-2019
Ocena 10
Niesamowite wrażeni, miło spędzony czas. Zachęcam do korzystania z oferty !
J
Jurek K.
07-08-2019
Ocena 10
Było super! Będę wracał! Polecam wszystkim. !
A
Andrzej W.
06-08-2019
Ocena 10
Byliśmy w tamtym roku z żoną, wróciliśmy bardzo zadowoleni oraz bogatsi o nowe znajomości! Pyszne jedzenie, dużo atrakcji, super organizacja. Polecamy!
E
Emilia
06-08-2019
Ocena 10
Wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie, przemili ludzie, mnóstwo atrakcji oraz fantastyczna zabawa. Polecam! :)
J
Jola S.
05-08-2019
Ocena 10
Jeździmy z mężem i dziećmi co roku, pyszne jedzonko, rozmaite atrakcje a sam bal sylwestrowy na najwyższym poziomie! W tym roku również zawitamy na Sylwestra do Białego Dunajca :)
M
Maciej H.
05-08-2019
Ocena 10
Ten sylwester jest świetny! Nie przypadkiem spędziłem go w ten sposób 3 lata z rzędu :)
M
Magda
05-08-2019
Ocena 10
Świetna zabawa, pyszne jedzenie, mnóstwo atrakcji. Serdecznie polecam ☺️
A
Antoni
05-08-2019
Ocena 10
Byłem dwa razy..... Wrażenia Super!! W tym roku też będę! Do zobaczenia!
K
Kacper J.
05-08-2019
Ocena 10
Jeżdzimy do Białego Dunajca od 6 lat. Zawsze miło, wesoło i wiele atrakcji. Co rok zaskakuje nas coś nowego. Jest super !!!!!
J
Jeremi
05-08-2019
Ocena 10
I ja tam byłem, smaczne trunki piłem i się tak ubawiłem, że za rok wróciłem. Polecam, nie da się ani nudzić, ani być głodnym, ani spragnionym, ani... tu sobie dopowiedzcie ;)