Sylwester w Łodzi bez imprezy plenerowej i fajerwerków

W poniedziałek 07.11.2011 r. radni na posiedzeniu Komisji Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej Rady Miejskiej w Łodzi podjęli decyzję o rezygnacji z tzw. Sylwestra pod chmurką. O tym, że miasto nie zorganizuje koncertu sylwestrowego na kształt tego, który odbył się w 2009 roku na Placu Wolności, mówiono już od pewnego czasu.

Podczas posiedzenia rozważano jednak możliwość realizacji tańszego rozwiązania – 10 minutowych pokazów sztucznych ogni w każdej z dzielnic miasta. Z propozycją wyszedł szef biura promocji Bartłomiej Wojdak. W związku z pojawieniem się wielu wątpliwości dotyczących m.in kosztu przedsięwzięcia (około 100000 zł), lokalizacji pokazów, ewentualnych protestów mieszkańców, a także odpowiedniej promocji tego wydarzenia wśród łodzian, zrezygnowano ostatecznie z takiej formy uczczenia Sylwestra.

Szanse na miejski Sylwester są zatem coraz mniejsze, ponieważ samo rozstawienie sceny na tak dużą imprezę, jaką jest sylwestrowy koncert, kosztowałoby miasto ponad 100000 zł.

Autor

@Aleksander

Interesuje się turystyką w internecie oraz promocją pensjonatów i kwater prywatnych. Uwielbia spotkania ze znajomymi i wymianę poglądów.

2 myśli do „Sylwester w Łodzi bez imprezy plenerowej i fajerwerków”

  1. witam–najlepiej niech nasi radni zamkną obywateli w slamsach i nie organizują sylwestra pod chmurką! po co?sami będą się bawić świetnie,a zwykli obywatele tego miasta którzy na nich głosowali niech się schowają w swoje nory i cicho siedzą! rozpacz….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *