Kasia Wilk na sylwestrze w Poznaniu - WymarzonySylwester.pl

Sylwester miejski w Poznaniu 2013/2014 – wystąpią Kasia Wilk i Mezo

Wszystko wskazuje na to, że na miejskim koncercie sylwestrowym wystąpi w tym roku Kasia Wilk i Mezo. Tak jak w latach ubiegłych impreza odbędzie się na poznańskim Placu Wolności.

Występy artystów uświetni pokaz sztucznych ogni o północy i noworoczne życzenia dla mieszkańców od prezydenta Ryszarda Grobelnego. Impreza ma potrwać od godziny 20:00 do 1:00

Jak informuje organizator podczas koncertu oprócz Kasi Wilk i Mezo wystąpią również Dj Robert Busha, Daniel “Wolny” Moszczyński, Kasia “K8” Rościńska i zespół Sick Live.

Tegoroczny Sylwester pod chmurką w Poznaniu ma być skromniejszy niż w poprzednich latach, a jego koszt wynieść ma około 300 tys. złotych. To niemal połowę mniej niż miasto wydało na organizację Sylwestra w 2012 roku, kiedy to na scenie wystąpił zespół Kombii i Wilki.

W 2011 roku w Poznaniu zaśpiewał Perfect, Małgorzata Ostrowska, Papa D oraz zagraniczny zespół Londonbeat. Koszt tej imprezy również oszacowano na ok. pół miliona złotych.

W tym roku Sylwestra zorganizuje samodzielnie miejska instytucja – Estrada Poznańska. To efekt skandali z poprzednich lat, kiedy to organizację powierzono firmom zewnętrznym. Chodzi między innymi o podpisanie umowy w 2012 roku przez firmę EFF Media Production z osobą, która podszywała się pod menedżera zespołu Fun Factory w efekcie czego występ legendarnego zespołu podczas sylwestrowego koncertu nie doszedł do skutku.

Program Sylwestra miejskiego w Poznaniu

20:00 – występ DJ’a Roberta Busha

21:00 – koncert Kasi Wilk (zaśpiewa z Mezo przeboje “Sacrum” i “Ważne”)

22:30 – koncert Mezo Band (z udziałem Kasi “K8” Rościńskiej i Daniela “Wolnego” Moszczyńskim)

23:50 – życzenia od prezydenta Ryszarda Grobelnego

00:00 – pokaz sztucznych ogni

00:15 – koncert zespołu Sick Live

01:00 – zakończenie imprezy

[colorvote id=”4″ style=”wpcvp-poll”]

Autor

@Anna

Zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć, balów i bankietów. Pracuje również jako animator zabaw dla dzieci, gdzie angażuje pasję i wiele pozytywnej energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *