Sylwester miejski 2018/2019 w Gdańsku – dobra i ekologiczna zabawa

Pojawia się już coraz więcej informacji na temat Sylwestrów miejskich. Tym razem swoim ekologicznym pomysłem zaskoczył nas Gdańsk!
Jak co roku odbędzie się ono na Targu  Węglowym.  Możemy spodziewać się również 15 minutowego pokazu fajerwerków, którego instalacje będą zakładane już w listopadzie!

W tym roku miasto przygotowało wyjątkowe iluminacje świetlne, które dostarczą unikalnych wrażeń wizualnych.  Oprócz przystrojonych lamp i drzew pojawią się oryginalne akcenty nawiązujące do historii i charakteru Gdańska.

Czemu ekologiczna zabawa?
Miasto przygotowało tzw. Sylwestrowy konkurs butelkowy. Aby wziąć w nim udział wystarczy wrzucić puste, szklane opakowania po napojach do oznakowanych pojemników stojących na Targu Węglowym oraz przy Zielonej Bramie. Dzięki temu Gdańsk uniknie przynajmniej w jakiejś części zanieczyszczania środowiska.

Dołącz do wydarzenia na facebooku! 

A jeśli wolisz przywitać Nowy Rok na imprezie lub na balu – sprawdź sylwester w Gdańsku.

Autor

Zuza

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *