Sylwester bez alkoholu

Sylwester bez alkoholu – Uwierz, że to możliwe!

Powitanie nowego roku nie musi być związane z pijaństwem. Sprawdź poniższe wskazówki i przygotuj wspaniałą imprezę bez alkoholu.

Zmiksuj trochę moktaili! Może nie być alkoholu na twoim przyjęciu, ale najprawdopodobniej twoi goście będą spragnieni w pewnym momencie w godzinach wieczornych. Spróbuj zmieszać kilka prostych moktaili przed wielkim wieczorem, aby dowiedzieć się, co najlepiej smakuje. Spróbuj mieszania różnych soków z akcentami świeżych owoców oraz wody sodowej. Jeśli czujesz kreatywność postaraj się nadać każdej mieszance bezalkoholową nazwę. Weź kilka owoców oraz soki, baw się i eksperymentuj!

Jeżeli powitanie nowego roku nie wystarczy, aby wprowadzić cię w imprezowy nastrój, spróbuj wymyślić temat sylwestrowego przyjęcia! Zaproponuj gościom, aby było to futurystyczne przyjęcie sylwestrowe, na które każdy z nich przyjdzie w stroju, który prawdopodobnie będzie się nosiło za 30 lat. Twoje przyjęcie może być również sylwestrowym przyjęciem “postanowieniowym”. Każdy z gości powinien wtedy przybyć w stroju nawiązującym do jego postanowienia noworocznego. Pozostali powinni odgadnąć jakie postanowienie na nowy rok ma właściciel kreacji.

Muzyka jest kluczem. Przede wszystkim to impreza! Przejrzyj listę gości i pomyśl co większość zaproszonych chciałaby usłyszeć podczas odliczania do nowego roku. Jeśli przyjęcie ma ustaloną tematykę, weź to również pod uwagę. Nie powinieneś puszczać muzyki hip-hopowej na imprezie w stylu lat czterdziestych!

Ponieważ możesz polegać na swoich gościach, którzy zachowają trzeźwość przez całą noc, możesz podać jedzenie i napoje na twojej najcenniejszej zastawie. Z pewnością dodasz elegancji wieczorowi, a szanse, że ktoś pijany stłucze twoje ulubione kieliszki są bliskie zeru.

Na zaproszeniach na Sylwestra napisz, że będzie to bezalkoholowa impreza. W ten sposób ludzie nie będą zaskoczeni i nie przyniosą nieoczekiwane zaopatrzenia na twoje przyjęcie (butelek alkoholu). Jeśli zdecydujesz się wysłać przypomnienia krótko przed przyjęciem, może to być również dobrą okazją, by jeszcze raz zwrócić uwagę na bezalkoholową tematykę imprezy.

Autor

@Malgorzata

Studentka etnografii na specjalności - antropologia kulturowa. Redaktorka magazynu dla studentów. Od dziecka pasjonuje się tańcem, od 5 lat intensywnie trenuje salsę.

3 myśli do „Sylwester bez alkoholu – Uwierz, że to możliwe!”

  1. Byłam i świetnie się bawilismy. Było naprawdę Super!!!! Wszyscy wspólnie się bawili, dodam że nie wszyscy stronili od alkoholu na innych imprezach! Tak więc da się i nie jest to żadne poświęcenie. Gorąco polecam!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *