Sylwester 2018 w termach – świętuj w gaciach lub bez nich

Z roku na rok coraz większym powodzeniem cieszą się oferty sylwestrowe w termach. Wizja przywitania Nowego Roku w wodzie z lampką szampaną przypada do gustu coraz większej ilości Polaków. Gdzie możemy spędzić takiego sylwestra? 

Sylwester w Chochołowskich Termach
Tutaj możemy przywitać Nowy Rok na trzy sposoby: na sucho w restauracji Chochołowskiej, na mokro w strefie basenowej oraz na gorąco w saunarium. Wszystkie opcje mają w swojej ofercie regionalne menu “syćko po nasemu”, kapelę góralską lub DJ! Za sylwestra w Chochołowskich Termach musimy zapłacić od 160 do 380 zł za osobę.

Sylwester w termach Bania – Białka Tatrzańska
Ten sylwester zdecydowanie nie należy do zwyczajnych. W swojej ofercie ma przygotowane dwie propozycje: w gaciach, czyli dla przyjaciół, rodziny oraz bez gaci! Ta opcja jest zdecydowanie dla bardziej odważnych miłośników saunowania. Odbywa sie ona w zamkniętym, kameralnym gronie. Sylwester w termach Bania to koszt od 149 do 249 zł, w zależności od wybranej przez nas opcji.
Jeśli planujesz sylwestrowy pobyt w Białce, sprawdź: noclegi w Białce Tatrzańskiej.

Sylwester w termach Uniejów
Nowy Rok przywitać możemy również w Uniejowie. Do dyspozycji mamy wszystkie sauny, baseny oraz korzystanie z restauracji. O północy podawany jest kieliszek szampana. Koszt zabawy w tym miejscu to od 70 do 90 zł za osobę.

Autor

Zuza

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *