Disco Sylwester z Dwójką 2013/2014 - WymarzonySylwester.pl

Sylwester 2013/14 na rynku we Wroclawiu w rytmach disco – Kto wystąpi?

Na sylwestrowej scenie Dwójki we Wrocławiu królować będą w tym roku polskie i światowe przeboje disco lat 70. i 80. Będzie to zabawa, której do tej pory jeszcze nie było. Widzowie i zebrani na wrocławskim rynku przeniosą się w klimatyczne lata świetności muzyki disco. Zapowiada się gorączka sylwestrowej nocy!

Kto wystąpi na Sylwestrze we Wrocławiu i rozgrzeje publiczność energetycznymi, złotymi hitami disco? Pojawią się przede wszystkim ikony polskiej muzyki – Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Kombii, Kora, Marek Piekarczyk, Izabela Trojanowska, Wojciech Gąssowski, Shakin’ Dudi, Zbigniew Wodecki, VOX, Krzysztof Jaryczewski i Kapitan Nemo. Zaśpiewają także przedstawiciele młodszego pokolenia – Kamil Bednarek, Rafał Brzozowski, Maria Sadowska, Marika oraz Misia Furtak. Tego niezwykłego wieczoru posłuchamy także finalistów show TVP2 “Voice of Poland” – Arek Kłusowski, Ernest Staniaszek, Jagoda Kret i Mateusz Ziółko.

Dwójka zaprosiła na sylwestrowy koncert również gości specjalnych z zagranicy. Przed wrocławską publicznością zaprezentują się Midge Ure – były wokalista i gitarzysta brytyjskiego zespołu Ultravox znanej z hitów „Dancing with tears in my eyes” oraz „Vienna”. Zaśpiewa również Ray Wilson – wokalista legendarnej grupy Genesis.

“Disco Sylwester z Dwójką” poprowadzi para znana z programu “Voice of Poland” Marika i Tomasz Kammel, a humoru na scenie doda kabaret Paranienormalni.

“Historia koncertów sylwestrowych Dwójki i Wrocławia sięga 2005 roku. Cieszymy się, że wspólnie z TVP możemy kontynuować i rozwijać tę tradycję. Imprezy sylwestrowe na wrocławskim rynku to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, artystyczne i medialne. To także wydarzenie z ugruntowaną marką, stanowiące dowód na to, że wieloletnia, bliska współpraca może przynosić znakomite efekty.” – komentuje Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Transmisja koncertu sylwestrowego rozpocznie się na antenie TVP2 punktualnie o godz. 20:05.

W ubiegłym roku “Sylwester z Dwójką” oglądało niemal 3,5 mln widzów przed telewizorami. Konkurencyjna “Sylwestrowa Moc Przebojów” telewizji Polsat uzyskała oglądalność na poziomie 3,1 mln widzów. W tym roku do walki o widza dołączyła również stacja TVN, która zdecydowała się na organizację sylwestrowego koncertu w Krakowie.

Autor

@Anna

Zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć, balów i bankietów. Pracuje również jako animator zabaw dla dzieci, gdzie angażuje pasję i wiele pozytywnej energii.

Jedna myśl do “Sylwester 2013/14 na rynku we Wroclawiu w rytmach disco – Kto wystąpi?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *