Sylwester

Co robić w Sylwestra?

Wiele osób co roku zadaje sobie powyższe pytanie, ponieważ Sylwester to szczególna okazja, którą świętować możemy tylko raz do rok i w związku z tym chcemy, aby był on udany. Sylwester obchodzony jest na całym świecie z wielkim entuzjazmem i radością. Z tej okazji ludzie planują i organizują wiele imprez, przyjęć i innych wydarzeń. Każdy z nas spędza jednak Sylwestra na swój własny sposób. Jedni spotykają się tego dnia z rodziną i przyjaciółmi, inni wolą towarzystwo najbliższych przyjaciół i znajomych. Jak zatem uczynić Sylwester niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem jeśli nie mamy na niego pomysłu?

Sylwestrowa impreza

Idź na imprezę. Najczęstszym sposobem spędzania Sylwestra jest bez wątpienia uczestniczenie w sylwestrowym przyjęciu w domu lub w ulubionym klubie czy pubie. Wielu z nas kocha witać Nowy Rok w gronie najbliższych wspólnie biesiadując przy stole, tańcząc i wznosząc lampkę szampana podczas sylwestrowego toastu o północy. Jeśli lubisz spotkania towarzyskie i nie dostałeś zaproszenia – zorganizuj własną imprezę sylwestrową!

Postanowienia noworoczne

Warto podczas Sylwestra porozmawiać z bliskimi o noworocznych postanowieniach. W ich gronie z pewnością znajdzie się ktoś, kto marzy o zrzuceniu wagi, rzuceniu nałogów, znalezieniu pracy, spędzaniu większej ilości czasu z rodziną, spłaceniu długów czy też lepszemu zorganizowaniu swoich działań w nadchodzącym roku. Pamiętaj, że jeśli podzielisz się swoimi postanowieniami z innymi, będziesz mieć później większą determinację do wcielenia ich w życie, żeby ich nie zawieść.

Noworoczny wyjazd

Wyjedź na pobyt sylwestrowy. W Internecie znaleźć można wiele ofert noclegów w okresie noworocznym. Możesz wyjechać z rodziną lub znajomymi, aby wypocząć kilka dni w pięknym miejscu i zakończyć wyjazd w szampańskim nastroju podczas wspólnej sylwestrowej zabawy. Czekają na ciebie oferty w górach, nad morzem, na Mazurach, ale także za granicą w cieplejszym klimacie Egiptu czy też egzotycznej Dominikany.

Sylwester z rodziną

Jeżeli masz dość hucznych imprez sylwestrowych, zawsze możesz zostać w domu z dziećmi i zapewnić im ciekawą rozrywkę. Wypożycz film, przygotuj z pociechami pyszne potrawy i przekąski sylwestrowe, zaproponuj im ciekawe zabawy i bawcie się razem w rodzinnej atmosferze.

Romantyczny Sylwester we dwoje

Nie masz dzieci? Przygotuj romantyczną kolację ze swoim partnerem. Stwórz nastrojowy klimat w pomieszczeniu używając świec, płatków róż i akcesoriów w kolorze czerwonym. Po kolacji weźcie wspólną kąpiel i obejrzyjcie razem romantyczny film.

Autor

@Mateusz

Jest zapalonym podróżnikiem. Kocha ciepło i egzotyczne kraje. Jednocześnie nie zapomina o Polsce, którą stara się zwiedzać i poznawać jej zakątki w każdej wolnej chwili.

5 myśli do „Co robić w Sylwestra?”

  1. Zafundowałam sobie i mężowi wyjazd sylwestrowy do Pałacu Galiny na Warmii, odpoczniemy po świętach i przygotujemy się na powitanie nowego roku 🙂

  2. Ze znajomymi wyjeżdżamy co roku, mamy wówczas czas dla siebie. W tym roku jedziemy w góry.Bdziemy się bawić na imprezie i nic nie zepsuje nam zabawy. Irka opisz po nowym roku jak Pałac, może wybierzemy się tam za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *