Sylwester w Gaciach i Bez Gaci | Terma Bania

OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę

Bez zbędnych kreacji i wymyślnych fryzur. Niekonwencjonalny, niebanalny i w szalonym, gorącym klimacie! Taki będzie Sylwester w Termie Bania, gdzie każdy, bez względu na wiek będzie mógł cieszyć się magią sylwestrowej nocy.

Przygotowano dwa równoległe wydarzenia - Sylwestra w gaciach, który obejmuje zabawę w strefach basenowych oraz Sylwestra bez gaci w Strefie Saunarium.

Sylwester w gaciach to idealna propozycja dla rodzin, par, paczki przyjaciół, dla których Sylwester to synonim szalonej zabawy przy gorących muzycznych hitach. W programie: zabawa z DJ-em, pokaz laserów, FireShow, lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny. Podczas Sylwestra czynne będą restauracje i bary.

Sylwester bez gaci to impreza zamknięta w kameralnym gronie. Idealna propozycja dla miłośników saunowania. W programie: zabawa z DJ-em, aromatyczne rytuały saunowe, kolacja w formie bufetu, pokaz laserów (Strefa Relaksu), Fire Show (Strefa Relaksu), Light Show (Saunarium), Dance Show (Saunarium), lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny. Bilet w opcji bez gaci pozwala na korzystanie ze wszystkich stref obiektu. Przed wejściem do stref basenowych należy założyć strój kąpielowy.

SYLWESTER W GACIACH (Strefa Zabawy + Strefa Relaksu):

20:00-3:00

  • 199 zł /os.: dziecko do 13 r.ż.
  • 299 zł /os.: bilet normalny

SYLWESTER BEZ GACI w Saunarium z dostępem do Strefy Zabawy i Relaksu:

21:00-3:00

  • 549 zł /os.: bilet dostępny wyłącznie dla osób dorosłych 18+

W cenie biletu na Sylwestra bez gaci: kolacja w formie bufetu oraz zimna płyta z wyborem warzyw, sałat, surówek, dipów, serów, wędlin, pikli; słodki poczęstunek: wybór ciast i ciasteczek; woda z miętą i cytryną.

Kontakt

od 199 zł
1 noc 31.12 - 01.01
Białka Tatrzańska Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Białka Tatrzańska, Środkowa 181

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii