Wyśmienity góralski Sylwester na Podhalu | Pobyt z zabawą sylwestrową

Opis oferty

Oferta dostępna od 28 grudnia do 2 stycznia!

4 doby 2 osobowy HB (śniadanie - w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacja )1000 zł/os.

4 doby 3 osobowy HB (śniadanie - w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacja) 1000 zł/os.

4 doby 4 osobowy HB (śniadanie - w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacja) 900zł/os.

W ofercie:
28.12.2022 - Przyjazd Gości do Tatrzańskiego Gościńca
31.12.2022 - Zabawa sylwestrowa z DJ'em, ciepłe posiłki, zimna płyta oraz napoje. Cena pakietu obejmuje śniadania i obiadokolacje.
02.01.2023 - Wymeldowanie

 

Sylwestrowa noc to szczególny moment, w którym stary rok spotyka się z nowym. Dla nas wszystkich jest to czas nowych planów, i snucia rozważań na temat przyszłości. Każdy Nowy Rok zazwyczaj witamy w ten sam sposób - w domowym zaciszu otoczeni rodziną. Może warto spróbować czegoś nowego?

Są w Polsce zakątki, które dzięki swojemu niemal mistycznemu charakterowi sprawiają, że sylwestrowa noc będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem.
Pensjonat Tatrzański Gościniec oferuje Państwu pakiet przygotowany z myślą o sylwestrowej zabawie. Podczas czterodniowego pobytu, nasi goście otrzymują śniadania i obiadokolacje, a Nowy Rok przywitamy wspólnie na naszej sali rekreacyjnej z miejscem do tańczenia i świetnej zabawy!

W czasie trwającego do rana sylwestra, zabawę rozkręci muzyka miksowana przez DJ -a i butelka szampana. A co na stole? Ciepłe posiłki, zimna płyta oraz napoje. Zapewnimy również pokaz sztucznych ogni. Cena pakietu obejmuje śniadania i obiadokolacje.

Kontakt

od 1000 zł
6 dni 28.12 - 02.01
Leśnica Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Leśnica, Os. Sądel 17a

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii