Odkryj magię Sylwestrowej Nocy w Termie Bania!

Bez zbędnych kreacji i wymyślnych fryzur. Niekonwencjonalny, niebanalny i pełen blasku! Taki będzie Sylwester w Termie Bania, gdzie każdy, bez względu na wiek będzie mógł cieszyć się magią sylwestrowej nocy.

Przygotowano dwa równoległe wydarzenia, aby każdy znalazł coś dla siebie! Sylwester w gaciach to niezapomniana zabawa w strefach basenowych, gdzie błyszczące dekoracje, kolorowe światła i gorące rytmy pozwolą spędzić Ci czas, tak jak jeszcze nigdy dotąd. Sylwester w gaciach to idealna propozycja dla rodzin, par, paczki przyjaciół. W programie: zabawa z DJ-em, pokaz laserów, pokazy artystyczne, kieliszek szampana o północy, pokaz pirotechniczny.

Sylwester bez gaci to gratka dla miłośników saunowania. Obejmuje nielimitowany dostęp Open do wszystkich stref Termy Bania, w tym górskiego Saunarium. W programie: zabawa z DJ-em, aromatyczne ceremonie saunowe, kolacja w formie bufetu, pokaz laserów (Strefa Relaksu), pokazy artystyczne, kieliszek szampana o północy, pokaz pirotechniczny. Bilet w opcji bez gaci pozwala na korzystanie ze wszystkich stref obiektu oraz ich atrakcji.

SYLWESTER W GACIACH (Strefa Zabawy + Strefa Relaksu):

20:00 - 3:00

  • od 199 zł /os.: dziecko do 13 r.ż.
  • od 299 zł /os.: bilet normalny

Podczas wydarzenia czynne będą restauracja i bary.

SYLWESTER BEZ GACI w Saunarium z dostępem do Strefy Zabawy i Relaksu:

20:00 - 3:00

  • 549 zł /os.: bilet dostępny wyłącznie dla osób dorosłych 18+

W cenie biletu na Sylwestra bez gaci: kolacja w formie bufetu oraz z wyborem warzyw, sałat, surówek, dipów, pikli; słodki poczęstunek: wybór ciast i owoców; woda z miętą i cytryną. Na kolację sylwestrową zapraszamy do Restauracji w Strefie Relaksu - na wyłączność!

Podczas Sylwestra bez gaci Saunarium będzie strefą 18+*.

*Po strefie można poruszać się w stroju kąpielowym, ręczniku/pareo, bądź nago. Korzystanie z saun suchych i mokrych odbywa się zgodnie z ogólnymi zasadami saunowania – do saun wchodzimy nago, przy czym do saun suchych obligatoryjnie należy zabrać ręcznik, bądź pareo, z saun mokrych korzysta się nago, bądź w ręczniku. Użytkownik korzystający z Saunarium w stroju kąpielowym, musi liczyć się z możliwością obecności innych użytkowników, którzy poruszają się po strefie nago. Użytkownik korzystający z Saunarium nago, musi liczyć się z obecnością użytkowników, którzy poruszają się po strefie w strojach kąpielowych.

Przed wejściem do stref basenowych należy pamiętać o założeniu stroju kąpielowego.

Zakup biletu jest równoznaczny z rezerwacją miejsca i akceptacją Regulaminu.

Zaplanuj Swoją niezapomnianą Noc Sylwestrową już teraz!

Napisz do organizatora

od 199 zł
1 noc 31.12 - 01.01
Białka Tatrzańska Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Polecane w okolicy

Zobacz podobne oferty w okolicy