Poszukiwacze ciszy, spokoju, odgłosów natury – poszukiwania możecie uznać za zakończone. Miejsce, do którego Was zapraszamy, to oaza spokoju, miejsce stworzone z sercem i pasją. Piękny dom w rustykalnym stylu NA WIŚLANEJ SKARPIE, z widokiem na królową polskich rzek. Niektórzy powiadają siedlisko, inni dworek, lecz nazewnictwo nie jest ważne, ponieważ ważny jest klimat jaki tu panuje.
Poza domem obiekt składa się z sali na 30 osób wliczonej w cenę wynajmu oraz stanowiska do grilla, ogniska oraz wanien z widokiem na Wisłę.
Oferujemy również:
śniadania serwowane w cenie:
- 20zł/os - w przypadku rezerwacji powyżej 10 osób,
- 25zł/os - w przypadku rezerwacji poniżej 10 osób
obiado-kolację serwowane w cenie:
- 80zł/os - w przypadku rezerwacji powyżej 10 osób,
- 90zł/os - w przypadku rezerwacji poniżej 10 osób
ZA WYNAJEM OBOWIĄZUJE KAUCJA W WYSOKOŚCI 1.000zł
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.