Dla biznesmenów, dla rodzin, dla aktywnych – stwórz ofertę szytą na miarę!

Przygotowując swoją ofertę warto zadbać o podstawowe udogodnienia, które doceni każdy. Jeśli jednak czujesz, że Twój obiekt ma większy potencjał, wejdź na wyższy poziom. Zweryfikuj, jacy goście nocują u Ciebie i dopasuj swoją ofertę do dominującej grupy. Przekonaj się, że to prosty sposób na zwiększenie obłożenia!

Aktywni podróżnicy

Wyobraź sobie, że wyrywasz się ze swojej codzienności i podróżujesz z plecakiem po regionie, w którym jesteś pierwszy raz. Chcesz chłonąć nowe miejsce wszystkimi zmysłami. Jeśli Twój obiekt znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, na pewno widzisz wielu takich turystów. Tutaj masz pole do popisu, bo zazwyczaj nie są wymagający i wystarczy im pokój z podstawowymi udogodnieniami. Większość swojego pobytu i tak spędzą poza obiektem. Wyjdź im naprzeciw. Zapewnij im mapę okolicy, broszury z atrakcjami turystycznymi, a może nawet zaproponuj zorganizowanie wycieczki z przewodnikiem. Na pewno docenią Twoje starania, jak doradzisz im gdzie wypożyczyć rower lub gdzie zjeść najlepsze regionalne pierogi. A może najsmaczniejsze są właśnie u Ciebie? Jeśli masz restaurację skup się na lokalnych przysmakach. Daj podróżnikom odkryć kawałek świata, w którym mieszkasz, a zbierzesz same pozytywne opinie.

podróżnik w mieście 960x500 - Dla biznesmenów, dla rodzin, dla aktywnych - stwórz ofertę szytą na miarę!

Aktywni podróżnicy

Rodziny z dziećmi

Przedstawiciele tej grupy przede wszystkim chcą odpocząć od codzienności. Zazwyczaj jak już znajdą komfortowe miejsce dla najmłodszych członków rodziny, to wracają tam każdego roku. Postaw na bezpieczeństwo i zabezpiecz kontakty w pokojach.

Zaproponuj dostawienie łóżeczka, przynieś dodatkowy ręcznik i miej na zapleczu wanienki do kąpania niemowląt. Wszelkie ułatwienia dla rodziców na pewno zostaną przez nich docenione. Kącik z zabawkami będzie świetnym rozwiązaniem w restauracji, bo pozwoli dorosłym zjeść w spokoju posiłek. Jeśli masz ogród, to zaaranżuj w nim plac zabaw i miejsce na zorganizowanie grilla. Opcji jest naprawdę mnóstwo. Jeśli masz dzieci, to doskonale wiesz, jak cenne są chwile, w których ktoś inny zadba o Wasz spokój. Zadowolone rodziny będą Cię polecać najbliższym – możesz być tego pewien.

z dziećmi 960x500 1 - Dla biznesmenów, dla rodzin, dla aktywnych - stwórz ofertę szytą na miarę!

Podróże z dziećmi

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Przeczytaj porady ekspertów na temat wynajmu krótkoterminowego.

Biznesmeni

Przy tej grupie warto się postarać. Stawiają na komfort i potrzebują przede wszystkim spokojnego miejsca do pracy. Niezbędnym wyposażeniem pokoju będzie zatem biurko. Dostęp do Internetu to absolutna podstawa, więc skontroluj, czy na pewno w pokojach nie ma problemów z zasięgiem. Przyda się także drukarka w recepcji, aktualna prasa oraz pyszna kawa. Zdarza się, że goście nie chcą zapraszać interesantów do swojego prywatnego pokoju.

Zaskocz ich i przygotuj jeden na spotkania biznesowe. To nie musi być duże pomieszczenie. Wystarczy niewielka przestrzeń, stół i kilka krzeseł, gdzie będą mogli spokojnie porozmawiać o interesach. Po pracowitym dniu każdy doceni możliwość relaksu w saunie, bądź na siłowni, więc jeżeli możesz sobie na to pozwolić to zastanów się nad taką inwestycją. Jeśli nie, strefa odpoczynku z wygodnym fotelem bądź leżakiem na tarasie również spełni swoją rolę.

biznesmen 960x500 1 - Dla biznesmenów, dla rodzin, dla aktywnych - stwórz ofertę szytą na miarę!

Biznesmeni

Wbrew pozorom, taka szybka weryfikacja możliwości obiektu noclegowego, pozwoli Ci znacznie zwiększyć zyski. To tylko przykłady grup, które pojawiają się w obiektach. Sprawdź, kto przyjeżdża do Ciebie i zadbaj o szczegóły, a zyskasz stałych gości na lata.

Chcesz pozyskać nowych gości?

Opublikowano:

Autor:

Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.

2 komentarze

Beata

Zapraszamy do Mucharza. Do wynajęcia kwatery prywatne z łazienkami, aneksami kuchennymi, ogrodem, grillem, basenem zewnętrznym. Telefon kontaktowy 606 365 205

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook